Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Barokomora

Barokomora

Fotogalerie:

Barokomora
Barokomora
Barokomora Vám nabízí jedinečnou příležitost poznat, jak by Váš organizmus v extrémních podmínkách. V okamžiku se můžete přenést do velehor či desítky metrů pod hladinu moře – barokomora dokáže simulovat prostředí s nízkým či vysokým tlakem nebo nedostatkem kyslíku.

V barokomoře si v řízených podmínkách a za přísného dohledu lékařů můžete vyzkoušet, jak Váš mozek funguje na pokraji hypoxie ve výšce až do 5 km (nízký tlak a související nedostatek kyslíku), či jak by Vám bylo pod vodní hladinou do hloubky až do 40 m (přetlak a dusíkové opojení). V barokomoře, která je využívána pro přípravu profesionálních potápěčů či pilotů stíhaček, pod dohledem odborníků zjistíte, kde jsou hranice Vašich fyzických sil, a bude Vám k tomu poskytnut odborný výklad.

Jak probíhá zážitek Pobyt v barokomoře?
Před vstupem do barokomory budete podrobeni lékařské prohlídce. Poté již vstoupíte do barokomory, kde Vám budou předvedeny vlivy na Váš organizmus v různých extrémních podmínkách. Bude na Vás dohlížet lékař, který bude také komentovat, co se děje s Vaším tělem.

Barokomora
Praha
1 osoba
5 031 Kč

1 osoba, FOTO, DVD
6 846 Kč



Podobné zážitky

Tandemový seskok padákem Tandemový seskok padákem
4 023 Kč
Poznej potápění Poznej potápění
938 Kč
Kurz potápění OWD Kurz potápění OWD
9 327 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>