Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Bungee jumping

Bungee jumping

Fotogalerie:

Bungee jumping
Bungee jumping
Bungee jumping
Bungee jumping
Máte rádi adrenalin a chcete překonat sami sebe? Bungee jump Vám poskytne snadnou a rychlou příležitost, jak si sáhnout na dno studnice odvahy a poprat se s vlastní psychikou! Učiňte rozhodnutí a skočte do toho po hlavě!

Bungee jump je dnes již tradiční adrenalinovou disciplínou. Ať už se jedná o skok z mostu či jeřábu, vzrušení je pokaždé stejné. Skokem po hlavě do hlubiny pod Vámi zažijete extrémní zážitek, který změní Váš způsob vnímání okolí a na který budete dlouho vzpomínat.

Jak probíhá zážitek Bungee jump?
Po příchodu na místě skoku budete poučeni o bezpečnosti a bude Vám vysvětleno, jak fungují mechanizmy a síly při skoku. Můžete si vybrat z několika variant bungee jumpingu.

V postroji
K pružnému bungee-lanu budete připevněni postrojem na hrudi. Po skočení a dosažení maximální délky lana budete katapultování zpět vzhůru, přičemž se na několik okamžiků octnete ve stavu bez tíže! Po ustálení houpání zůstanete díky úvazu v hrudním postroji viset jakoby v sedě. U této varianty si zvolíte, zda chcete skákat popředu či pozadu. Připravte se na zvýšenou tepovou frekvenci a hladinu adrenalinu v krvi!

V úvazu za nohy
Toto je zřejmě nejstarší a nejběžnější způsob provedení bungee jumpu. Budete uvázáni pouze za nohy a při skoku popředu si budete moci užít pocit prudce se přibližující země. Po ustálení lana zůstanete viset hlavou dolů, bude Vám však spuštěna kotva, které se můžete přidržet, abyste se při vytahování mohli zvednout do sedu.

V tandemu
Přeci jenom se trošku bojíte a nechcete skákat sami? Anebo se o tento extrémní zážitek chcete podělit s někým blízkým? Pak je bungee jump v tandemu to pravé pro Vás! U této varianty se používá kotníkový úvaz, kterým se připevní oba účastníci. Skok probíhá stejně jako klasický skok jednotlivce, a je ovlivněn pouze váhou. Součet hmotností obou účastníků nesmí přesáhnout 130kg.

V houpačce
Tento speciální zážitek se od klasického bungee jumpu liší tím, že jste uvázáni do sedacího postroje a při volném pádu Vás nebrzdí pružné lano, ale jako na houpačce prolétáváte nad zemí rychlostí až 110km/h! Tato varianta je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro pár. Celková hmotnost páru však nesmí přesáhnout 300kg.

Bungee jumping
Chomutov
1 osoba
1 764 Kč

1 osoba - V houpačce
1 836 Kč

2 osoby - Tandem
3 267 Kč

2 osoby - Tandem v houpačce
3 328 KčPodobné zážitky

Tandemový seskok padákem Tandemový seskok padákem
4 023 Kč
Seskok padákem Seskok padákem
3 227 Kč
Seskok volným pádem Seskok volným pádem
7 058 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>