Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Den s vizážistkou

Den s vizážistkou
Vypadáš skvěle! Chcete tuto větu slýchat co nejčastěji? Den s vizážistkou Vám k tomu pomůže. Vaše vizáž dostane ten správný "šmrnc". Pánové, pokud chcete potěšit, den s vizážistkou patří k nejvhodnějšímu dárku pro ženu každého věku.

Ztrácíte se v záplavě módních trendů? Nevíte jestli jsou hnědé oční stíny stále in? Sluší Vám ještě pořád růžová? Správně se orientovat v aktuálních trendech a vybrat si z nich co sluší právě Vám, není jednoduché. Přitom vypadat dobře, je snem každé ženy. Nechte si poradit skutečným odborníkem a na jeden den se svěřte do rukou vizážistky.

Jak probíhá Den s vizážistkou?
Především příjemně. Na jeden den se naše vizážistka stane Vaší nejlepší kamarádkou. Sejít se můžete buď u Vás doma nebo ve specializovaném studiu. Záleží jen na Vás, kterou variantu zvolíte. Prvním úkolem, bez kterého se dál neobejdete, bude určení Vaší barevné typologie. Na jejím základě bude snadné zvolit správnou barvu líčení a oblečení. Podle typu postavy Vám vizážistka poradí správný střih kalhot, halenek, tunik, sukní či šatů. Po zvládnutí "oblékací" části se zaměříte na pleť. Vizážistka Vám pomůže s její péčí, probere líčidla, ukáže tipy a triky. Po zásahu její odborné ruky z Vás bude žena se stylem, která ví co jí sluší. Budete vypadat skvěle!

Den s vizážistkou Vám nabízíme ve třech variantách:

Den s vizážistkou I (3 hodiny)
Nejdříve Vás vizážistka seznámí s tajemným světem barev. Určení správné barevné typologie Vám napomůže při výběru oblečení, líčení a doplňků. Druhým krokem bude lekce líčení, včetně poradenství v péči o pleť. Jako dárek obdržíte kompletní fotodokumentaci.

Den s vizážistkou II (4 hodiny)
Vizážistka s Vámi probere individuální barevnou typologii. Dalším krokem bude kompletní  stylové poradenství, do kterého patří i detailní rozbor tělesných proporcí. Jako dárek dostanete návrh pěti oděvů přesně pro Vás. Na závěr se zaměříte na lekci líčení, spojenou s péčí o pleť. Z celého zážitku si zdarma odnesete kompletní fotodokumentaci.

Den s vizážistkou III - speciál (7 hodin)
Do varianty speciál patří taktéž barevná typologie, stylové poradenství a lekce líčení. Navíc si se svojí vizážistkou dojdete na nákupy. Odborně Vám poradí s nákupem nového šatníku, doplňků a kosmetiky. Pro uchování všech rad v paměti je pro Vás zdarma připravena kompletní fotodokumentace.

Den s vizážistkou
Praha
Varianta I, 3 hodiny, 1 osoba
4 709 Kč

Varianta II, 4 hodiny, 1 osoba
6 776 Kč

Varianta III - speciál, 7 hodiny, 1 osoba
8 410 KčPodobné zážitky

Relaxační masáže Relaxační masáže
1 603 Kč
Změna image Změna image
6 766 Kč
Změna životního stylu Změna životního stylu
2 975 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>