Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz DOBRODRUŽSTVÍ, AKCE

DOBRODRUŽSTVÍ, AKCE

Kategorie plná dobrodružných zážitků pro muže i ženy, je pro Vás pokud máte rádi pořádnou dávku vzrušení a zkoušíte rádi nové věci máte na výběr od tradičních dárků až po opravdu exkluzivní zážitek například detektorem kovu do historie.
Dobrodružné zážitky jsou ideálním dárkem pro každého.
Pro odvážné zde naleznete kurz přežití v přírodě nebo přepadení nepřátelskou jednotkou jako v roce 1945.
Zážitky plné dobrodružství jsou rovněž vhodným dárkem k různým příležitostem.
Dopřejte svým známým originální dobrodružné zážitky, které je odpoutají od starostí všedního života.


Barokomora

5 032 Kč
Barokomora Vám nabízí jedinečnou příležitost poznat, jak by Váš organizmus v extrémních podmínkách. V okamžiku se můžete přenést do velehor či desítky metrů pod hladinu moře – barokomora dokáže simulovat prostředí se změnou tlaku nebo nedostatkem kyslíku. 

Více informací o zážitku >>

Jezdíte rádi na kole i na motorce? Chtěli byste vyzkoušet kombinaci obojího s dávkou vzrušení a zábavy navrch? Jízda na čtyřkolce by Vás mohla bavit! S čtyřkolku si u nás můžete přijít zajezdit na speciálně upravený okruh či se vydat na výlet s průvodcem 

Více informací o zážitku >>

Vznášedlo je dopravním prostředkem nové generace, který si poradí s jakýmkoliv terénem. Vůbec se ho totiž nedotkne – vznášedlo pluje na vzduchovém polštáři nad povrchem, a tak se můžete svést nad silnicí, polem, bažinou či jezerem. 

Více informací o zážitku >>

Chcete zažít něco, co Vám někdy možná zachrání život? Už se nebudete bát, že se ocitnete v horách, poušti, hlubokých lesích, stepích, buši, moři, džungli, či opuštěném ostrově - bez pomoci a prostředků. 

Více informací o zážitku >>

Partyzánský samopal, název pro den, na který dlouho nezapomenete. Čeká na Vás zábava, napětí, soutěže, krásná příroda a odreagování. Zážitek, který si užijete nejen Vy, ale i přátelé, které vezmete s sebou. 

Více informací o zážitku >>

Prožijte expedici po stopách třetí armady generála Pattona, která osvobodila západní čechy. Navštívíte spoustu zajímavých míst Šumavy a Českého lesa. 

Více informací o zážitku >>

Píše se rok 1945, blíží se konec války. Hvozdy Šumavy a Českého Lesa se probijí Americká 3.armáda generála Pattona. Proti nim stojí zbytky Německé armády urputně bránicí každý kilometr Českého území. Vrátili jste se v čase! 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>