Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Exkurze Letiště Praha

Exkurze Letiště Praha

Fotogalerie:

Exkurze Letiště Praha
Exkurze Letiště Praha
Exkurze Letiště Praha
Exkurze Letiště Praha
Exkurze do zákulisí mezinárodního letiště v Praze-Ruzyni Vám umožní nahlédnout do prostředí, kde se denně pohybují tisícovky cestujících ze všech koutů světa. Poznejte toto vzrušující místo z druhé strany!

Mezinárodní letiště je místo, kde vše musí běžet jako na drátkách, aby byl zajištěn nejen bezchybný a bezpečný provoz, ale také aby se zde cestující cítili dobře a aby zaměstnanci mohli pracovat za vhodných podmínek. Pokud Vás zajímá, jak to probíhá uvnitř tohoto neustále tikajícího hodinového strojku, vypravte se s námi na exkurzi!

Můžete si vybrat z několika tras, na kterých budete moci nahlédnout například na odbavovací plochy, poznat dráhový systém, ze vzdálenosti několika metrů sledovat přistání a vzlety letadel, či zavítat na nejmodernější stanici Záchranné a požární služby v České republice. Bude Vám představen Terminál 2, který v roce 2006 získal ocenění Dopravní stavba roku. Poznejte pracovní zázemí mnoha zajímavých profesí a navštivte místa, kam se běžný cestující nedostane! Detailní popis jednotlivých tras najdete zde: Trasa 1, Trasa 2, Trasa 3.

Exkurze jsou individuální či pro skupiny a výklad během nich bude přizpůsoben věku a zájmům návštěvníků.

Jak probíhá zážitek Exkurze na letiště Praha-Ruzyně?
Dle zvolené varianty se dostavíte k Terminálu 3 (tzv. staré letiště) či k Terminálu 1, kde se Vás ujme pracovník Letiště Praha a zahájí s Vámi exkurzi. Přesun mezi jednotlivými objekty probíhá pěšky či autobusem v závislosti na zvolené trase. Nejpozději tři dny před exkurzí je potřeba dodat jmenný seznam účastníků exkurze. Některé objekty a stanoviště se nacházení v zóně SRA (Security Restricted Area), kam je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO vnášet jakékoliv nebezpečné předměty a množství tekutin větší než 100ml na jedno balení (max. však 1l).

Exkurze Letiště Praha
Praha
TRASA 1, skupinová exkurze max. 18 osob
5 627 Kč

TRASA 2, individuální exkurze, 1 osoba
433 Kč

TRASA 2, skupinová exkurze max. 40 osob
5 727 Kč

TRASA 3, skupinová exkurze max. 14 osob
4 275 KčPodobné zážitky

Letecké výcvikové středisko Letecké výcvikové středisko
2 410 Kč
Letecké simulátory Letecké simulátory
3 182 Kč
Exkurze Boeing 737 Exkurze Boeing 737
4 840 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>