Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

symbol_30FAQ - Často kladené otázky

1. Jak mohu dárek objednat?
Dárek je možné objednat přes náš katalog zážitků nebo prostřednictvím emailu. Podrobné informace jak objednat dárek se dozvíte zde.

2. Jak mohu dárek zaplatit a kdy bude doručen?
Dárek je možné zaplatit hotově, převodem nebo na dobírku, vždy v závislosti na zvolené dopravě. Expedice objednaných dárků provádíme zpravidla následující pracovní den. Více informací o možnostech platby a dopravy se dozvíte zde.

3. Musím při objednání již znát datum využití zážitku?
Ne, nemusíte. Rezervaci termínu zážitku již provede obdarovaný v rámci platnosti certifikátu prostřednictvím našeho rezervečního formuláře.

4. Jak dlouhá je platnost certifikátu?
Platnost všech certifikátů je 6 měsíců ode dne objednání. Certifikát je možné během jeho platnosti prodloužit o další 3 měsíce. V případě, že Vám certifikát propadl, bohužel již není možné ho obnovit ani prodloužit.

5. Mohu dárek vyměnit za jiný zážitek z Vaší nabídky?
Ano. Výměna zážitku je možná, pokud již nedošlo k rezervaci termínu. Nový zážitek musí být ve stejné nebo vyšší cenové relaci s doplatkem. Samotná výměna certifikátu je prováděna ZDARMA. Změnou zážitku nedochází k prodloužení platnosti dárkového certifikátu.

6. Je dárkový certifikát přenosný na jinou osobu?
Ano, i když jsou dárkové certifikáty psány na jméno je možné po dohodě s námi certifikát převést na jinou osobu. V takovém případě nás prosím kontaktujte.

7. Mohu dárek rovnou předat obdarovanému?
Ano v dárkovém balení se nikde nevyskytuje cena a tím je možné ho rovnou předat obdarovanému. Můžete táke využít naší nabídky, kdy dárek za Vás předáme obdarovanému a zvýšíme tak jeho překvapení. Tato služba je dostupná v Praze a blízkém okolí.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>