Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Fotografem na zkoušku

Fotografem na zkoušku

Fotogalerie:

Fotografem na zkoušku
Fotografem na zkoušku
Fotografem na zkoušku
Fotografem na zkoušku
Nyní máte možnost vyzkoušet si práci profesionálního fotografa. Poznejte, v jakém prostředí a s jakým vybavením fotograf běžně pracuje, a rozviňte své fotografické schopnosti! Dejte prostor své fantazii a po boku odborného dohledu fotografa si splňte svůj sen.

Využijte jedinečné příležitosti stát se na několik hodin profesionálním fotografem s veškerou prvotřídní technikou. Můžete si vyzkoušet práci s krásnou, sexy modelkou, nastylovanou profesionálními vizážistkami. V případě, že v sobě objevíte skrytý talent je možné se domluvit i na další spolupráci.
Po domluvě je možné absolvovat focení i u Vás doma či ve Vámi vybraném interiéru. Z nafocených snímků je možno přiobjednat zhotovení např. kalendáře A4 nebo A3, fotoknihy, booku, set karty, pohlednice, blahopřání, trička, mikiny a mnoho dalšího dle.

Jak probíhá zážitek Fotografem na zkoušku?
Můžete si vybrat ze dvou variant tohoto zážitku:

Basic
Tato varianta trvá cca 4 hodiny. Zahrnuje ateliér nebo exteriér, techniku, Vás jako fotografa, modelku, asistenci profesionálního fotografa Josefa Rafaela, vizážistku a kadeřnici (1 make-up), styling, rekvizity. K zážitku patří zhotovení kalendáře A4 + 6 upravených + 200 neupravených fotografií na CD.

Exklusive
Tato varianta trvá cca 6 hodin a zahrnuje ateliér nebo exteriér, techniku, Vás jako fotografa, modelku (možnost fotit i akty), asistenci profesionálního fotografa Josefa Rafaela, vizážistku a kadeřnici po celou dobu focení, styling, rekvizity, občerstvení. K zážitku patří i zhotovení kalendáře A3 + 12 upravených fotek + 300 neupravených fotek na CD.

Fotografem na zkoušku
Praha
Basic
10 073 Kč

Exclusive
20 156 KčPodobné zážitky

Fotolety Fotolety
2 470 Kč
Univerzální certifikát Univerzální certifikát
1 525 Kč
Fotomodelkou na zkoušku Fotomodelkou na zkoušku
2 844 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>