Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz HLAVOU V OBLACÍCH

HLAVOU V OBLACÍCH

Mezi populární zážitky patří zážitky ve vzduchu. Můžete vybírat z mnoha zážitků, jako jsou například vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem, balónem nebo stíhačkou.
Toužíte špíše po adrenalinu? Pro ty odvážnější máme připravené akrobatické lety, seskoky padákem z letadla a tandemové lety paraglidem. Můžete si vybrat i z několika kurzů létání, vyzkoušet si být pilotem letadla nebo vrtulníku, popřípadě složit pilotní zkoušky.


Závidíte ptákům, že si mohou volně poletovat, a zároveň máte rádi vzrušení a možná i trochu strachu? Pak je akrobatický let tím pravým pro Vás! Proletíte se letounem Z-142, který pilotuje mistr ČR z roku 2007. 

Více informací o zážitku >>

Vysoké přetížení, závratná rychlost, přemety, výkruty a otočky kolem všech os a k tomu výhled z kilometrové výšky – to vše s sebou přináší sportovní akrobatický let. Při sportovním akrobatickém letu se na chvíli vcítíte do špičkového soutěžního pilota. 

Více informací o zážitku >>

Bungee jumping

1 765 Kč
Máte rádi adrenalin a chcete překonat sami sebe? Bungee jump Vám poskytne snadnou a rychlou příležitost, jak si sáhnout na dno studnice odvahy a poprat se s vlastní psychikou! Učiňte rozhodnutí a skočte do toho po hlavě! 

Více informací o zážitku >>

Fotolety

2 470 Kč
Rádi fotografujete? Máte rádi výšky? Chcete vidět, jak vypadá z ptačí perspektivy Vaše chalupa či třeba zámek Konopiště? Udělejte radost sobě či Vašim blízkým tímto zážitkem! 

Více informací o zážitku >>

Let balónem

6 213 Kč
Každý se jistě rád zastaví a možná se i trochu zasní, když vidí po obloze tiše plout horkovzdušný balón. I Vás pokaždé napadne, že to musí být krása, nechat se tak unášet větrem nad krajinou? Nyní máte možnost tuto krásu zažít na vlastní kůži! 

Více informací o zážitku >>

Let stíhačkou

21 659 Kč
Vraťte se do dětských let, kdy jste snili o kariéře pilota stíhačky, a uskutečněte svůj sen! S námi máte možnost proletět se ve stíhačce rychlostí až 700km/h a stát se na chvíli pirátem nebes! 

Více informací o zážitku >>

Let vrtulníkem

4 719 Kč
Poleťte s námi na vyhlídkový let trochu jinak! Pokud se rádi díváte na svět z výšky a zároveň byste tento zážitek rádi nějak ozvláštnili, let vrtulníkem je to pravé pro Vás. Pokocháte se krajinou a navíc se seznámíte s jiným typem letounu. 

Více informací o zážitku >>

Staňte se na několik chvil pilotem dopravního letounu! Letecký simulátor Vám umožní vyzkoušet si opravdové řízení opravdového letadla, avšak bez nebezpečí, že to bude Váš poslední let. 

Více informací o zážitku >>

Noční let

5 899 Kč
Pokud se Vám líbí létání a již jste nějaký ten vyhlídkový let zažili, nabídneme Vám opravdovou lahůdku, kterou ozvláštníte své krásné zážitky z létání. Vychutnejte si světla noční Prahy, Brna a Ostravy! 

Více informací o zážitku >>

Paragliding je zvláštní leteckou disciplínou, která Vám umožní vychutnat si krásy krajiny z výšky desítek až stovek metrů s vyzkoušet si schopnosti při řízení paraglidového padáku. Dá Vám možnost vyčistit si hlavu při bezstarostném poletování nad krajem. 

Více informací o zážitku >>

Paragliding je zvláštní leteckou disciplínou, která Vám umožní vychutnat si krásy krajiny z výšky desítek až stovek metrů, za asistence tandempilota si vyzkoušet řízení paraglidového padáku a vyčistit si hlavu při bezstarostném poletování nad krajem. 

Více informací o zážitku >>

Pokud chcete vyzkoušet, jak dokážete reagovat v krizových situacích, jak umíte zpracovávat velké množství informací najednou, jak dokážete zachovat chladnou hlavu, a pokud navíc milujete létání, vyzkoušejte si být pilotem! 

Více informací o zážitku >>

Chcete vyzkoušet, jak umíte zpracovávat velké množství informací najednou, jak dokážete zachovat chladnou hlavu v krizových situacích, a navíc milujete létání? Nestačí Vám „obyčejné“ letadlo? Vyzkoušejte si pilotovat vrtulník! 

Více informací o zážitku >>

S tímto romantickým zážitkem máte možnost vynést svou lásku doslova do nebes. Zažijete krásné okamžiky, kdy se budete takřka dotýkat mraků, a společnost Vám bude dělat ten, kdo je Vám nejmilejší – a náš pilot. 

Více informací o zážitku >>

Seskok padákem

3 227 Kč
Chcete si skočit s padákem, ale tandemový seskok není pro Vás? Chcete to všechno zvládnout bez cizí pomoci? Absolvujte teoretický a praktický výcvik v našem kurzu a skočte sami! 

Více informací o zážitku >>

Volný pád – to je něco, co se nedá slovy popsat. To se musí zažít! Láká Vás to? Chcete pochopit, proč se do parašutismu ročně zblázní desítky, ne-li stovky lidí? Učiňte rozhodující krok a vystupte z letícího letadla! Váš první volný pád Vám změní život! 

Více informací o zážitku >>

Jestliže jste chtěli zažít pocit volného pádu, ale báli jste se to uskutečnit, nyní máte skvělou příležitost. Váš tandempilot s vámi nejen poletí v letadle do oblak, ale i vyskočí, bude padat rychlostí 200km/h a následně otevře padák. 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

Vyhlídkový let je krásným dárkem, který potěší Vaše blízké. Můžete si určit, do jaké lokality byste si rádi zaletěli, a náš pilot Vám z letadla ukáže krajinu Vašeho dětství, Váš domek či třeba hrady a zámky České republiky. 

Více informací o zážitku >>

Kurz letu na rogalu neboli závěsném kluzáku Vám umožní zažít to, o čem snili již staří Římané – létat volně jako pták nad krajinou! Bez hluku motorů a bez žádného pohonu, na závěsném kluzáku budete jen Vy a vítr. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>