Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

symbol_30Jak objednat dárek

1. Výběr zážitku
Před samotným objednáním si vyberte dárek z našeho katalogu. Zážitky jsme rozdělili do několika kategorií, tak aby byl výběr co nejpřehlednější. Více o kategoriích se dozvíte zde.

2. Objednávka
Druhá možnost objednávky je prostřednictvím našeho katalogu. U každého zážitku naleznete jeho varianty a také objednávací tlačítko. Po kliknutí na toto tlačítko OBJEDNAT bude položka přidána do Vašeho košíku. Následně můžete pokračovat ve výběru dalších zážitků a nebo rovnou přejít k dokončení objednávky. Celá objednávka má několik kroků a bude jí doprovázet náš průvodce.

Krok 0 - Přihlášení
Pokud již máte přihlašující údaje, můžete rovnou provést přihlášení a pokračovat krokem 1. V případě, že jste nový zákazník, vyplňte prosím registrační údaje a proveďte registraci. Ihned po registraci bude automaticky přihlášeni a postoupíte na krok 1. Jako potvrzení registrace obdržíte kontrolní email s přihlašovacími udaji pro následné přihlášení.

Krok 1 - Dodací adresa
V tomto kroku můžete upřesnit dodací adresu. Dodací adresa je standartně nastavena stejná jako fakturační, kterou jste zadali během registrace. pokud si přejete dodat dárek na jinou adresu, klikněte na dolní odkaz přidat dodací adresu. Následně klikněte na tlačítko další.

Krok 2 - Způsob dopravy
Zde si vyberte pro Vás nejvhodnější způsob dopravy. Více informací o možnostech dopravy se dozvíte zde.

Krok 3 - Způsob platby
Vyberte si vhodný způsob platby. Více informací o možnostech platby se dozvíte zde.

Krok 4 - Dokončit objednávku
Před dokončením objednávky prosím vyplňte jmémo obdarovaného a text blahopřání, který chcete mít na dárkovém certifikátu. Pokud nám chcete sdělit nějaké informace, upřesnění či přání týkající se objednávky, prosím vyplňte poslední pole. Následně klikněte na tlačítko potvrdit objednávku. Na následující stránce uvidíte poslední informace k vaší objednávce a také potvrzení o uspěšném odeslání objednávky. Kopie objednávky bude také odeslána na Váš email uvredený v registraci. Pokud Vám kopie na email nedorazí do 1 hodiny po objednání, prosím kontaktujte nás na telefonu +420 606 756 616 nebo na email info (zavináč) zazitky-pro-kazdeho (tečka) cz

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>