Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz Jak na to Kategorie zážitků

symbol_30Kategorie zážitků

Rozdělili jsme zážitky do několika kategorií, pro Váš lepší výběr dárku.

1. Hlavou v oblacích
V této kategorii naleznete dárky prováděné ve vzduchu, jako jsou například vyhlídkové lety letadle, vrtulníkem, balénem nebo stíhačkou. Různé typy akrobatických letů, seskoků padákem z letadla a tademových letů paraglidem. Můžete si vybrat i z několika kurzů létání, vyzkoušet si být pilotem , popřípadně složit pilotní zkoušky.

2. Vodní radosti
Pokud máte rádi vodu a svět pod ní, jistě Vás zaujme tato kategorie zážitků. Najdete v ní nejen kurzy potápění a ponory na zkoušku pod dohledem instruktora, ale také můžete zkusit jízdu na windurfingu nebo s kitem(drakem) po vodní hladině.

3. Rychlá kola
Nejen pro milovníky rychlé jízdy je určena tato kategorie ve které najdete spoustu luxusních, teréních či vojenských vozidel pro Vaši jízdu. Můžete si vyzkoušet řídit Ferrari a Porche, zvládnout jízdu terénem s Off road speciálem nebo zkrotit sílu tanku.

4. Dobrodružství, Akce
Kategorie plná dobrodružných zážitků pro odvážné jako je například paintball, výcvik v jednotce rychlého nasazení nebo si můžete zkusit být jeden den bezdomovcem.

5. Sport, Zábava
Vyražte za sportem s našimi zážitky a vyzkoušejte něco nového jako je třeba lukostřelba, střelba z kuše, skákací boty. Zahrajte si golf s profesionálem nebo metanou pod dozorem našeho instruktora.

6. Relax, Pohoda
Trošičku oddechovější kategorie plná masáží a relaxačních procedur.

7. Výlety, Pobyty

V této kategorii naleznete několik pobytových balíčků na horách, někde na somotě nebo v luxusním hotelu. Nechybí zde ani výlety za poznámím či na neobvyklá místa.

8. Povolání na zkoušku
Chtěli jste být v mládí popelářem? Kdo z kluků ne, vyzkoušet si jízdu na zadní stupačce a ovládání popelářského vozu. Nejen popelářem můžete být v této kategorii.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>