Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Kiteboarding

Kiteboarding

Fotogalerie:

Kiteboarding
Kiteboarding
Kiteboarding
Kiteboarding
Pouštíte rádi draka, surfujete či se prostě vozíte na vodě? Doporučujeme Vám vyzkoušet tento adrenalinový sport! Využijte  tažnou sílu větru a vyzkoušejte si akrobatické prvky na vodní hladině! Kiteboarding přínáší nezapomenutelné Zážitky pro každého.cz

Kiteboarding je nový adrenalinový sport, kde je jezdec tažen říditelným kitem (drakem) za pomoci větru po volných mořských plochách, přehradách nebo vodních nádržích. S kitem můžete dělat různé triky a skoky bez toho, aniž byste potřebovali jakékoli umělé překážky. Vše závisí na tahu kitu a především na jezdci, který jej ovládá.

Jak probíhají kurzy kiteboarding?
Nejprve Vám vysvětlíme, jak kiteboarding funguje, seznámíte se s teorií letu, která Vám pomůže využívat vítr pro řízení. Ukážeme Vám, jak se s drakem zachází a seznámíme Vás s potřebným vybavením. Teoreticky se seznámíte s principy startů a přistání a s některými triky. Pak Vás již začneme učit jezdit v praxi. Nejdřív si procvičíte základní prvky jako start, zastavení a základní prvky jízdy, a postupně se naučíte složitější a náročnější triky. Na výběr máte z několika variant kurzu.

Dvoudenní kurz
Dvoudenní kurz kiteboardingu Vás naučí veškeré správné návyky a techniky, které musíte při provozování tohoto sportu znát. Pak už je pouze na Vás dané principy samostatně procvičovat a dále se zdokonalovat. Kurz je určen pro úplné začátečníky. První den je věnován výuce na souši, kdy se naučíte kompletní manipulaci s vybavením, které se používá pro jízdu na vodě. Druhý den je již zaměřen na trénink ve vodě.

Třídenní kurz
Třídenní kiteboarding kurz je určen všem těm, kteří si chtějí prodloužit víkend, zvládnout více výuky nebo zdokonalit své dosavadní zkušenosti s kitingem. Kurz je skvělým pokračováním i po již absolvovaném kurzu snowkitingu či landkitingu. Kurz má zajistit, abyste se naučili správné návyky a techniky v rámci zvládnutí tohoto adrenalinového sportu.

Týdenní kurz
Tento týdenní kurz je zaměřen na detailní rozvoj Vašeho kiteboardingového umění. U tohoto typu kurzu se dostanete do fáze, kdy máte dostatek času na precizní propracování každého úkonu potřebného k perfektnímu zvládnutí tohoto sportu. Spolu s instruktorem můžete probírat techniky, které vám dělají největší problém, a v průběhu intenzivního tréninku je zdokonalovat. Po absolvování týdenního kite kurzu budete schopni samostatně navštěvovat kite spoty a rozvíjet získané schopnosti a vědomosti. Týdenní kiteboarding kurz je tou nejlepší cestou, jak se vše naučit od těch nejzákladnějších principů až k propracované technice jízdy!

Kiteboarding
Rujána – Německo
2 denní kurz, 1 osoba
4 729 Kč

3 denní kurz, 1 osoba
7 139 Kč

Týdenní kurz, 1 osoba
10 769 KčHel – Polsko
2 denní kurz, 1 osoba
4 729 Kč

3 denní kurz, 1 osoba
7 139 Kč

Týdenní kurz, 1 osoba
10 769 KčPodobné zážitky

Snowkiting Snowkiting
1 059 Kč
Landkiting Landkiting
1 059 Kč
Seskok padákem Seskok padákem
3 227 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>