Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Kryoterapie

Kryoterapie

Fotogalerie:

Kryoterapie
Kryoterapie
Kryoterapie je tzv. léčba mrazem, jejíž ozdravné účinky na organizmus byly vědecky prokázány. Kryoterapie prospívá kloubům i svalům a je vhodná jako preventivní opatření proti zánětlivým onemocněním kloubů či proti projevům revma. Pobyt v kryokomoře trvá 2 až 3 minuty a je překvapivě příjemný.

Kryokomora by se dala přirovnat k sauně naruby: místo dlouhého pobytu v horku, po kterém následuje odpočinek na lehátku, vstoupíte na několik málo minut do komory, ve které je mráz 110 až 160 stupňů. Ihned po vystoupení z kryokomory je potřeba intenzívně se rozcvičit, aby se v organizmu rozproudila krev. Představa léčby mrazem může působit nepříjemně a vyvolávat pochybnosti; je to však vědecky prověřená metoda, která je naprosto bezpečná. Hluboký mráz v kryokomoře Vám nijak neuškodí, protože vzduch v komoře je dokonale zbaven vlhkosti, a tak nedochází k mrznutí krystalků vody.

Jak probíhá zážitek Kryoterapie?
Nejprve se podrobíte zdravotní prohlídce, při které Vám bude změřen tlak a bude zjištěno, jaký cvičební program je pro Vás vhodný (určí se podle toho, jaké máte zdravotní komplikace). Ač samotný pobyt v kryokomoře trvá jen 2 až 3, výjimečně 4 minuty, celá terapie sestává z komplexního programu.

Před vstupem do kryokomory je potřeba důkladně osušit všechnu vlhkost z těla. Poté vstoupíte do komory, kde budete do zaznění zvukového signálu. Po celou dobu pobytu v komoře budete sledováni profesionální obsluhou. Komora je vybavena únikovými dveřmi, které si můžete sami otevřít. Doba pobytu v kryokomoře je prodlužována při každé další terapii. Ihned po vystoupení z komory se přesunete do tělocvičny, kde absolvujete 10-20 minut cvičení podle programu, zaměřeného právě na Vaše zdravotní obtíže. Cvičení následuje ještě strečink a celkové uvolnění. Po skončení celého programu budete zcela odpočatí a svěží a budete se moci věnovat jakémukoliv dalšímu programu.

Kryoterapie
Praha
1 osoba, 1 vstup
787 Kč

1 osoba, 5 vstupů
2 441 Kč

1 osoba, 10 vstupů
4 214 KčPodobné zážitky

Solná jeskyně Solná jeskyně
910 Kč
Solární studio Solární studio
958 Kč
Luxusní masáže Luxusní masáže
1 597 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>