Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Kurz potápění OWD

Kurz potápění OWD
Pociťte na vlastní kůži kouzlo světa pod mořskou hladinou! Naučte se základní techniky potápění a ponořte se do hlubin! Náš kurz potápění Vám podívat se do čarokrásného světa, kde slyšíte pouze vlastní myšlenky a kde jako by se čas zastavil.

Možná již máte nějaké zkušenost s pohybem pod vodní hladinou, ať už s pomocí šnorchlu, či vybaveni pouze kapacitou vlastních plic. V kurzu potápění se naučíte používat profesionální potápěčské vybavení, pohybovat se pod hladinou, používat posunkovou řeč a další potřebné dovednosti. Především však budete mít možnost vychutnat si neopakovatelné zážitky ze světa, který není určen lidem, avšak do kterého Vás přesto můžeme dovést! Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat záznam na DVD či FOTO.

Jak probíhá zážitek Kurz potápění?
V první části kurzu absolvujete teoretickou výuku. Po probrání teorie se přesunete k druhé části, což je potápění v bazénu. Účelem této fáze je důkladně se seznámit s potápěčskou výstrojí a naučit se ji používat. V bazénu se také naučíte, jak se ve výstroji pohybovat, a konečně potápění samotné. Natrénujete si mimo jiné i posunkovou řeč, a po úspěšném zvládnutí této části již přejdete k potápění ve volné vodě, což může být vodní nádrž, lom i moře. Kurz potápění vede zkušený instruktor, který je držitelem oprávnění mezinárodní potápěčské asociace PADI. Po úspěšném absolvování kurzu i Vy získáte licenci PADI OPEN WATER DIVER – ta Vás bude opravňovat k samostatnému potápění až do hloubky 18m.
Kurz potápění OWD
Praha
1 osoba
9 327 Kč

1 osoba, FOTO
13 985 KčBrno
1 osoba
9 327 KčPodobné zážitky

Poznej potápění Poznej potápění
938 Kč
Skafandr kapitána Nema Skafandr kapitána Nema
1 684 Kč
Potápění u Vás doma Potápění u Vás doma
3 529 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>