Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Landkiting

Landkiting

Fotogalerie:

Landkiting
Landkiting
Rychlá jízda na kolečkách s pomocí tažné síly kitu. Takto se dá jednoduše specifikovat sport zvaný landkiting. Můžete jezdit kdekoli na travnatých, betonových či písčitých plochách. Vyzkoušejte si tento nádherný sport.

Landkiting je všude ve světě populární zejména pro široké využití. Nemusíte být nutně u vody nebo čekat, až napadne první sníh. Chcete se svézt? Můžete kdykoli a prakticky kdekoli. Ani kopce a zvlněné reliéfy kolečka nezastaví! K jízdě můžete využít vše, co má kolečka. In-line brusle na betonových plochách, speciální buggy nebo mountainboard pro jízdu na trávě. Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat záznam na DVD či FOTO.

Jak probíhá kurz landkitingu?
Nejprve Vám vysvětlíme, jak landkiting funguje, seznámíte se s teorií letu, která Vám pomůže využívat vítr pro řízení. Ukážeme Vám, jak se s drakem zachází a seznámíme Vás s potřebným vybavením. Teoreticky se seznámíte s principy startů a přistání a s některými triky. Pak Vás již začneme učit jezdit v praxi. Nejdřív si procvičíte základní prvky jako start, zastavení a základní prvky jízdy, a postupně se naučíte složitější a náročnější triky. Na výběr máte z několika variant kurzu.

½ denní kurz
Pokud si chcete landkiting vyzkoušet zcela nezávazně, pak je pro Vás ideální 1/2 denní kite kurz, který je určen pro úplné začátečníky. U tohoto typu kurzu se naučíte potřebnou základní teorii a létání s malými komorovými draky. Cílem kurzu je zjistit, na jakém principu tento sport funguje, a také si užít spoustu zábavy. Pro tento typ kurzu jsou k výuce určeny komorové kity o velikosti do 3m2, takže se hodí i pro malé nadšené objevitele.

Jednodenní kurz
Cílem jednodenního kurzu landkitingu je samostatně a bezpečně manipulovat s kite vybavením, umět jej samostatně navázat, používat bezpečnostní systém, zvládat starty, přistání a celkové ovládání draka. Naučíte se veškeré základy, které potřebujete pro bezpečné zvládnutí tohoto sportu. Kurz je určen pro úplné začátečníky.

Dvoudenní kurz
Naši instruktoři se Vám budou intenzívně věnovat a během těchto dvou dnů budou mít dost času předat Vám zkušenosti, které sami nasbírali. Ušetří Vás tak zbytečných modřin či úrazů, protože Vám pomůžou vyvarovat se různých chyb už od samého začátku. Seznámíte se s draky větších rozměrů a naučíte se další triky.

Landkiting je díky jízdě na pevném podkladu mnohem jednodušší na naučení než výuka na vodě, a proto jsou dvoudenní landkiting kurzy skvělým základem pro absolvování pokročilého kurzu kiteboardingu na vodě!

Landkiting
Praha
1/2 denní kurz, 1 osoba
1 059 Kč

1/2 denní kurz, 1 osoba, FOTO, DVD
2 571 Kč

1 denní kurz, 1 osoba
2 118 Kč

1 denní kurz, 1 osoba, FOTO, DVD
3 630 Kč

2 denní kurz, 1 osoba
3 884 KčOstrava
1/2 denní kurz, 1 osoba
1 059 Kč

1 denní kurz, 1 osoba
2 118 Kč

2 denní kurz, 1 osoba
3 884 KčHavlíčkův Brod
1/2 denní kurz, 1 osoba
1 059 Kč

1/2 denní kurz, 1 osoba, FOTO, DVD
3 075 Kč

1 denní kurz, 1 osoba
2 118 Kč

1 denní kurz, 1 osoba, FOTO, DVD
4 138 Kč

2 denní kurz, 1 osoba
3 884 KčPodobné zážitky

Univerzální certifikát Univerzální certifikát
1 525 Kč
Snowkiting Snowkiting
1 059 Kč
Kiteboarding Kiteboarding
4 729 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>