VirtueMart
Váš košík je prázdný

Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz

Prohlížet

Závidíte ptákům, že si mohou volně poletovat, a zároveň máte rádi vzrušení a možná i trochu strachu? Pak je akrobatický let tím pravým pro Vás! Proletíte se letounem Z-142, který pilotuje mistr ČR z roku 2007. 

Více informací o zážitku >>

Vysoké přetížení, závratná rychlost, přemety, výkruty a otočky kolem všech os a k tomu výhled z kilometrové výšky – to vše s sebou přináší sportovní akrobatický let. Při sportovním akrobatickém letu se na chvíli vcítíte do špičkového soutěžního pilota. 

Více informací o zážitku >>

Zavzpomínejte na své dětské časy, kdy jste si hráli s bagrem a přeneste svůj dětský sen z pískoviště do reálu. Pojďte s námi vykopat pořádnou jámu!!! 

Více informací o zážitku >>

Barokomora

5 032 Kč
Barokomora Vám nabízí jedinečnou příležitost poznat, jak by Váš organizmus v extrémních podmínkách. V okamžiku se můžete přenést do velehor či desítky metrů pod hladinu moře – barokomora dokáže simulovat prostředí se změnou tlaku nebo nedostatkem kyslíku. 

Více informací o zážitku >>

Bungee jumping

1 765 Kč
Máte rádi adrenalin a chcete překonat sami sebe? Bungee jump Vám poskytne snadnou a rychlou příležitost, jak si sáhnout na dno studnice odvahy a poprat se s vlastní psychikou! Učiňte rozhodnutí a skočte do toho po hlavě! 

Více informací o zážitku >>

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu, uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí. 

Více informací o zážitku >>

Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro toho z Vám, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Věřte, že si užijete ojedinělou zábavu! Nebojte, není to špinavá práce, jen možná malinko nevoní. 

Více informací o zážitku >>

Vypadáš skvěle! Chcete tuto větu slýchat co nejčastěji? Den s vizážistkou Vám k tomu pomůže. Vaše vizáž dostane ten správný "šmrnc". Pánové, pokud chcete potěšit, den s vizážistkou patří k nejvhodnějšímu dárku pro ženu každého věku. 

Více informací o zážitku >>

Den v sedle

3 509 Kč
Chcete zažít netradiční den? Milujete koně? Hledáte zážitek, který můžete prožít s partou kamarádů? Pak jste našli to pravé. Den v sedle je zážitek nejen pro jednotlivce, ale i pro celé skupiny přátel. Příjemný prožitek je zaručen. 

Více informací o zážitku >>

Boeing 737 je připraven. Sice ne k odletu, ale k exkurzi. Podívejte se s námi do neveřejné části letiště, kam mají přístup jen zaměstnanci. Poznejte jedno z největších dopravních letadel, Boeing 737, od kokpitu až po zavazadlový prostor. 

Více informací o zážitku >>

Exkurze do zákulisí mezinárodního letiště v Praze-Ruzyni Vám umožní nahlédnout do prostředí, kde se denně pohybují tisícovky cestujících ze všech koutů světa. Poznejte toto vzrušující místo z druhé strany! 

Více informací o zážitku >>

Nyní máte možnost vyzkoušet si práci profesionálního fotografa. Poznejte, v jakém prostředí a s jakým vybavením fotograf pracuje, a rozviňte své fotografické schopnosti! Dejte prostor své fantazii a po boku odborného dohledu fotografa si splňte svůj sen. 

Více informací o zážitku >>

Fotolety

2 470 Kč
Rádi fotografujete? Máte rádi výšky? Chcete vidět, jak vypadá z ptačí perspektivy Vaše chalupa či třeba zámek Konopiště? Udělejte radost sobě či Vašim blízkým tímto zážitkem! 

Více informací o zážitku >>

O kariéře fotomodelky jistě alespoň někdy snila každá žena. S naším zážitkem máte možnost vyzkoušet si tuto práci a zjistit, jaké je pózovat před objektivem v rukou profesionálního fotografa. Staňte se na několik hodin modelkou a splňte si svůj sen! 

Více informací o zážitku >>

Golf patří k stále oblíbenějším sportům. Pokud jste ještě nepropadli tomuto zelenému sportu, pak se s ním pojďte seznámit. Zážitek golf na zkoušku je určen pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet tento sport. 

Více informací o zážitku >>

Stal se golf Vaším oblíbeným sportem? Trávíte na golfovém hřišti každý volný víkend? Nestačí vám hrát jen s přáteli? Potom zážitek Den s profesionálem je pro Vás to pravé! Zažijete pocit z profesionální hry! 

Více informací o zážitku >>

Chcete udělat dojem na kamarády luxusním vozem, potřebujete odvoz na svatbu ve velkém stylu, či se chcete prostě projet? Nabízíme Vám možnost seznámit se s luxusním vozem Chrysler C 5.7V8HEMI. 

Více informací o zážitku >>

Projet se ve Ferrari, to je snem snad každého muže. S naším zážitkem se Vám tento sen splní! Vyzkoušejte si řízení luxusního vozu, ve kterém si budete připadat jako filmová hvězda, které nikdo neodolá! 

Více informací o zážitku >>

Jízda Hummer

3 307 Kč
Konečně je to tady! Zažijte na vlastní kůži jízdu v legendárním vojenském speciálu Hummer H1. Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Od té doby nebylo vyrobeno žádné sériové auto s takovými vlastnostmi. 

Více informací o zážitku >>

Jezdíte rádi na kole i na motorce? Chtěli byste vyzkoušet kombinaci obojího s dávkou vzrušení a zábavy navrch? Jízda na čtyřkolce by Vás mohla bavit! S čtyřkolku si u nás můžete přijít zajezdit na speciálně upravený okruh či se vydat na výlet s průvodcem 

Více informací o zážitku >>

Vznášedlo je dopravním prostředkem nové generace, který si poradí s jakýmkoliv terénem. Vůbec se ho totiž nedotkne – vznášedlo pluje na vzduchovém polštáři nad povrchem, a tak se můžete svést nad silnicí, polem, bažinou či jezerem. 

Více informací o zážitku >>

Jízda tankem

11 344 Kč
Vítejte v našem tankodromu, kde Vám nabízíme jedinečnou možnost si v praxi vyzkoušet řízení tanku T-55, T-72 nebo VT55. 

Více informací o zážitku >>

Dopřejte si jízdu až 50km rychlostí tímto obrněným trasportérem vážícím přes 13000kg a vžijte se do role bojové pěchoty. 

Více informací o zážitku >>

Lodě jsou fascinující a kapitáni v nich se umí vždy správně rozhodnout. Také jste snili o kariéře kapitána? Pomůžeme Vám, alespoň na jeden den, tento sen splnit. Kapitánem plachetnice na zkoušku se s námi můžete stát právě Vy! 

Více informací o zážitku >>

Kiteboarding

4 729 Kč
Pouštíte rádi draka, surfujete či se prostě vozíte na vodě? Doporučujeme Vám vyzkoušet tento adrenalinový sport! Využijte tažnou sílu větru a vyzkoušejte si akrobatické prvky na vodní hladině! Kiteboarding přínáší nezapomenutelné Zážitky pro každého.cz 

Více informací o zážitku >>

Kryoterapie

787 Kč
Kryoterapie je tzv. léčba mrazem, jejíž ozdravné účinky na organizmus byly vědecky prokázány. Prospívá kloubům i svalům a je vhodná jako prevence zánětlivých onemocnění kloubů či projevů revma. Pobyt v kryokomoře trvá 2-3 minuty a je překvapivě příjemný. 

Více informací o zážitku >>

Pociťte na vlastní kůži kouzlo světa pod mořskou hladinou! Naučte se základní techniky potápění a ponořte se do hlubin! Náš kurz potápění Vám podívat se do čarokrásného světa, kde slyšíte pouze vlastní myšlenky a kde jako by se čas zastavil. 

Více informací o zážitku >>

Chcete zažít něco, co Vám někdy možná zachrání život? Už se nebudete bát, že se ocitnete v horách, poušti, hlubokých lesích, stepích, buši, moři, džungli, či opuštěném ostrově - bez pomoci a prostředků. 

Více informací o zážitku >>

Landkiting

1 059 Kč
Rychlá jízda na kolečkách s pomocí tažné síly kitu. Takto se dá jednoduše specifikovat sport zvaný landkiting. Můžete jezdit kdekoli na travnatých, betonových či písčitých plochách. 

Více informací o zážitku >>

Let balónem

6 213 Kč
Každý se jistě rád zastaví a možná se i trochu zasní, když vidí po obloze tiše plout horkovzdušný balón. I Vás pokaždé napadne, že to musí být krása, nechat se tak unášet větrem nad krajinou? Nyní máte možnost tuto krásu zažít na vlastní kůži! 

Více informací o zážitku >>

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>