Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Luxusní masáže

Luxusní masáže

Fotogalerie:

Luxusní masáže
Luxusní masáže
Vyberte si z naší nabídky luxusních masáží! Nejen že dosáhnete uvolnění celého těla i mysli a načerpáte energii, ale navíc zažijete neopakovatelný zážitek!

Luxusní masáže se zařazují mezi špičkové relaxační top masáže, které svými terapeutickými účinky, použitím speciálních technik a využití vlastností různých vůní a bylinek patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku.

Jak probíhá zážitek Luxusní masáže?
Uvítáme Vás v našem masážním salonu a nabídneme Vám malé občerstvení na přivítanou – vychutnáte si šálek čaje či kávy nebo nějaký osvěžující nápoj. S naší zkušenou obsluhou se poradíte o tom, jaká masáž by byla vhodná právě pro Vás – pokud máte nějaké zdravotní potíže, poradíme Vám, která z masáží Vám uleví, nebo si vyberete prostě podle toho, co Vám bude připadat nejpříjemnější. V ceně zážitku je zahrnuto občerstvení, sprcha či koupel a všechny masážní a kosmetické přípravky, které jsou používány (vč. ručníků, županů, sprchové kosmetiky atp.). Naše nabídka zahrnuje:

Masáž pro zamilované
Jedná se o masáž obou partnerů a záleží jen na nich, jaký typ masáže si zvolí. Pár je masírován v naprostém a nerušeném soukromí dvěma masérkami nebo smíšeným párem. Masáž probíhá v romantické a orientálně laděné místnosti na japonských futonech, posypaných kvítky růží, za svitu hořících svíček a s vůní aroma esencí. Po masáží je na doznění relaxace páru k dispozici tato relaxační místnost s občerstvením, koupelnou a saunou na dalších 60minut.

Relaxační čtyřruční masáž
Klasiká relaxační masáž, která uvolní nejen Vaše tělo, ale i mysl. Masáž se provádí ve velmi příjemném prostředí při svíčkách, za zvuku odpočinkové hudby a používají se při ní nejkvalitnější oleje. Jeji sílu ještě umocní přítomnost čtyř šikovných rukou našich terapeutek či terapeutů na Vašem těle.

Masáž teplými mořskými mušlemi – Tokoriki
Po úvodní osprchování přichází hydratační peeling. Krystalky cukru z cukrové třtiny obsahují přírodní alfa-hydroxidy, které odstraňují stárnoucí kožní buňky, leští pokožku a uvolňují póry. Směs extra panenského kokosového oleje a extraktů z exotických oříšků hluboce hydratuje, vyživí a ochrání pokožku a zanechá ji zářivě zdravou. Poté následuje samotná masáž s horkými mušlemi, která kombinuje termoterapii (léčení teplem) s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která tak lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje, a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Při terapii se používají hřející a další mořské mušle, zahřáté na 38-54°C , a dále panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu. Masáže horkými mořskými lasturami výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v našem těle.

Masáž bylinnými váčky
Kombinuje protažení, tlak a teplo, aby se dosáhlo maximálního uvolnění těla nebo obličeje. V parní lázni nahřáté váčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatických olejů. Výsledkem je celkové uvolnění těla i pocit pozitivního nabytí mysli.

Luxusní masáže
Praha
Čtyřruční masáž, 60 minut, 1 osoba
3 049 Kč

Čtyřruční masáž, 90 minut, 1 osoba
4 211 Kč

Masáž bylinnými váčky, 60 minut, 1 osoba
1 597 Kč

Masáž bylinnými váčky, 60 minut, 1 pár
2 759 Kč

Masáž pro zamilované, 30 minut, 1 pár
3 049 Kč

Masáž pro zamilované, 60 minut, 1 pár
4 501 Kč

Masáž teplými mušlemi, 120 minut, 1 osoba
2 759 Kč

Masáž teplými mušlemi, 120 minut, 2 osoby
5 082 KčPodobné zážitky

Čokoládové masáže Čokoládové masáže
1 573 Kč
Tantrické masáže Tantrické masáže
3 045 Kč
Masáže pro ženy Masáže pro ženy
877 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>