Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Masáže pro ženy

Masáže pro ženy

Fotogalerie:

Masáže pro ženy
Masáže pro ženy
Vyberte si z naší nabídky speciálních masáží pro ženy a nechte se rozmazlovat! Nabízíme Vám příjemný zážitek, který je určen jen a jen Vám, a po kterém se budete cítit krásná jak uvnitř, tak navenek.

Masáže pro ženy se soustřeďují na spojení zdravotních a regeneračních účinků. Nabízíme těhotenské masáže pro nastávající maminky. Provádí je vždy zkušená terapeutka vyškolená zvlášť pro tento druh masáží. Jsou opravdovou lahůdkou pro maminky a jejich děťátko. Pro ženy, které chtějí něco udělat se svojí celulitidou, formovat postavu a celkově zlepšit kvalitu své pokožky je tu anticelulitidová masáž.

Jak probíhá zážitek Masáže pro ženy?
Uvítáme Vás v našem masážním salonu a nabídneme Vám malé občerstvení na přivítanou – vychutnáte si šálek čaje či kávy nebo nějaký osvěžující nápoj. S naší zkušenou obsluhou se poradíte o tom, jaká masáž by byla vhodná právě pro Vás – pokud máte nějaké zdravotní potíže, poradíme Vám, která z masáží Vám uleví, nebo si vyberete prostě podle toho, co Vám bude připadat nejpříjemnější. V ceně zážitku je zahrnuto občerstvení, sprcha či koupel a všechny masážní a kosmetické přípravky, které jsou používány (vč. ručníků, županů, sprchové kosmetiky atp.). Naše nabídka zahrnuje:

Anticelulitidová masáž
Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž působí na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimuluje podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Po masáži se provede zeštíhlující zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Tak dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.

Masáž pro těhotné
Jde o jemnou masáž celého těla kvalitním přírodním olejem s využitím éterických olejů vhodných v těhotenství, spojenou s prvky shiatsu a speciálně přizpůsobenou potřebám těhotných žen. Provádí se od 4. měsíce  těhotenství. Ulevuje od bolestí zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Včasná aplikace zabraňuje popraskání pokožky a vzniku jizev na stehnech, břiše a prsech. Školený terapeut odhalí též energetickou nerovnováhu a uvede organismus do optimálního stavu.

Růžová masáž
Je to velmi jemná, něžná a ženská masáž. Spočívá ve stimulaci meridiánu sleziny, která je pro ženu velmi důležitá, stejně jako masáž bříška, kde si žena přirozeně ukládá nezpracované emoce. Tahy jsou dlouhé, jemné a přinášející uvolnění. Růžovou masáž si můžete užít při svíčkách za zvuky ženských manter v provoněné masérně a Vaše tělo bude hýčkáno rozehřátým olejem z růží.

Masáže pro ženy
Praha
Anticelulitidová masáž, 5x60 minut
6 271 Kč

Anticelulitidová masáž, 60 minut
1 603 Kč

Masáž pro těhotné, 30 minut
877 Kč

Masáž pro těhotné, 60 minut
1 643 Kč

Růžová masáž, 30 minut
898 Kč

Růžová masáž, 60 minut
1 704 KčPodobné zážitky

Čokoládové masáže Čokoládové masáže
1 573 Kč
Luxusní masáže Luxusní masáže
1 597 Kč
Orientální masáže Orientální masáže
871 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>