Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Metaná

Metaná

Fotogalerie:

Metaná
Metaná – tato neobvyklá venkovní hra má svůj původ v německy mluvící části Alp a je to jakýsi kříženec mezi francouzskou hrou petanque a ze zimních Olympijských her známým curlingem. Její výhoda je, že si můžete zahrát jak v zimně, tak v létě.

Metanou si můžete se svými přáteli zahrát jak ve městě, tak ve volné přírodě. V zimně si můžete metací kameny vzít s sebou na zimní stadion, nebo vyrazit na zamrzlé jezero. V létě Vám k hraní postačí jakákoliv dostatečně velká vyasfaltovaná či betonová plocha! Metanou můžete hrát v týmech či individuálně systémem „všichni proti všem“. Principem hry je metat kameny jako v curlingu s cílem trefit se co nejblíže ke speciálnímu puku, který je – stejně jako v petanque – pohyblivý a svými kameny jej můžete odsouvat. Pokud hrajete na ledu, můžete navíc hrát na vzdálenost. Zkuste si tuto u nás poměrně neznámou, avšak zábavnou hru!

Jak probíhá zážitek METANÁ – „EISSTOCKSCHIESSEN“?
Metanou si můžete zahrát pod vedením našeho instruktora, který Vás plně zasvětí do této hry. Po celou dobu Vám bude k dispozici a bude také nestranným rozhodčím. Pokud instruktora nepotřebujete a chcete si sami určit, kde si zahrajete, můžete si hrací sadu na metanou pronajmout na jeden víkend – v tomto případě je místo předání v Praze.

Metaná
Praha
1 dráha bez instruktora s předáním v Praze, víkend
6 010 KčČR
1 dráha včetně instruktora po celé ČR, 4 hodiny
7 451 KčPodobné zážitky

Relaxační masáže Relaxační masáže
1 603 Kč
Motokáry Motokáry
458 Kč
Lipenský pirát Lipenský pirát
1 936 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>