Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz Jak na to Možnosti dopravy a platby

symbol_30Možnosti dopravy a platby

1. Možnosti dopravy

Rozvoz Praha, osobně přivezeme zásilku až k Vám - jedná se o nejpohodlnější způsob dopravy. Jakmile bude Vaše zásilka připravena k expedici, budeme Vás telefonicky kontaktovat a dohodneme místo a čas předání kdekoliv po Praze a blízkém okolí. Doručení objednávky je možné dohodnout již na následující pracovní den po objednání. Rozvoz po Praze je ZDARMA. Při předání dárku je možné provést platbu v hotovosti.

Rozvoz Praha, předáme dárek přímo obdarovanému - předáme osobně ve Vámi určeném čase  Váš dárek obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Ihned po předání budete informováni o dodáná dárku. Předání je možné provést již následující pracovní den po úhradě objednávky a je dostupné v Praze a blízkém okolí. Tato služba je ZDARMA.

Česká pošta, obchodní balík - Vaše objednávka bude předána České poště následují pracovní den. Dodací lhůta je cca 2-3 pracovní dny. Pokud Vás pracovní pošty nezastihne doma, bude zásilka uložena 14 dní na Vaší pobočce České pošty. Zásilku je možné zaplatit na dobírku.

Česká pošta, EMS - expresní služba České pošty. Vaše objednávka bude předána České poště následující pracovní den. Dodací lhůta České pošty je max. 24 hodin. Zásilku je možné zaplatit na dobírku.

Osobní odběr na výdejním místě - Vaše objednávka bude předána na výdejní místo následující pracovní den a ihned budete kontaktováni o možnosti vyzvednutí. Objednávku můžete zaplatit v hotovosti při vyzvednutí.

2. Možnosti platby

Hotově při předání - Platbu provedete při předání/vyzvednutí objednávky v hotovosti. Tento způsob platby nemůže být kombinován s dopravou prostřednictvím České pošty.

Platba na dobírku - Platbu provedete pracovníkovi České pošty při předání/vyzvednutí objednávky v hotovosti. Daňový doklad naleznete uvnitř zásilky.

Zálohová faktura - Na Vámi objednané zboží vám vystavíme zalohovou fakturu, kterou uhradíne bankovním převodem, popřípadně vkladem na náš účet na pobočce banky. Jakmile bude částka připsána na náš účet, provedeme expedici objednávky dle zvolené dopravy. Tento způsob platby lze využít se všemi možnostmi dopravy.

Bankovním převodem na účet - Ihned po objednání můžete provést platbu na náš účet 4606214001/5500, variabilní symbol=číslo objednávky, konstantní symbol 0308. Tyto údaje budou zopakovány na konci Váší objednávky a následně obdržíte email s výzvou k platbě. Jakmile bude částka připsána na náš účet, provedeme expedici objednávky dle zvolené dopravy. Tento způsob platby lze využít se všemi možnostmi dopravy.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>