Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Orientální masáže

Orientální masáže

Fotogalerie:

Orientální masáže
Orientální masáže
Vyberte si z naší nabídky orientálních masáží – zažijete exotiku, která Vám přinese uvolnění celého těla i mysli, načerpáte energii a odnesete si příjemný zážitek!

Orientální masáže zlepšují celkový zdravotní stav člověka. Nastolují rovnováhu a harmonii jak v našich energických drahách, tak v orgánech. Některé orientální masáže přímo působí na akupresurní body.

Jak probíhá zážitek Orientální masáže?
Uvítáme Vás v našem masážním salonu a nabídneme Vám malé občerstvení na přivítanou – vychutnáte si šálek čaje či kávy nebo nějaký osvěžující nápoj. S naší zkušenou obsluhou se poradíte o tom, jaká masáž by byla vhodná právě pro Vás – pokud máte nějaké zdravotní potíže, poradíme Vám, která z masáží Vám uleví, nebo si vyberete prostě podle toho, co Vám bude připadat nejpříjemnější. V ceně zážitku je zahrnuto občerstvení, sprcha či koupel a všechny masážní a kosmetické přípravky, které jsou používány (vč. ručníků, županů, sprchové kosmetiky atp.). Naše nabídka zahrnuje:

Fonoforéza (tónová akupunktura)
Každý náš orgán má svou specifickou, dnes již měřitelnou frekvenci. Každá frekvence vydává určitý tón. Různé frekvence tvoří také různá zbarvení. Na příslušná místa na těle nebo v auře se přikládají rozezvučené ladičky o určité frekvenci. Tím se body, meridiány, energetické zóny a čakry vylaďují na svůj tón a barvu. Když je v těle souzvuk, pociťujeme harmonii. Nový věk nabízí jemnější metody v klasické i alternativní medicíně.

Čínská masáž chodidel
Masáže On Zon Su vznikly v Číně asi 2500 let před Kristem, kdy podle pověstí vládl Žlutý císař. Jedná se o zdravotní a velmi příjemnou masáž.

Indická masáž hlavy – Amitha
Základem je tradiční indická masáž na principu Ájurvédy. Pokud se masáž hlavy provede správně, nahrazuje masáž celého těla. Hlava je centrem nervového systému a její masáží se celý nervový systém zklidňuje a uvolňuje. Jedná se o vynikající metodu k uvolnění napětí a každodenního stresu, pročištění organismu, regeneraci těla a oživení všech smyslových orgánů.

Thajská masáž
Thajská masáž je součástí tradiční thajské medicíny, je to procedura uvolňující celkové svalové napětí, zvyšující pružnost a harmonizující tělo i ducha. Celkový efekt thajské masáže je hluboce relaxační. Jde o ucelený soubor protahovacích cviků a stimulaci tlakových bodů a energetických linií těla, které jsou základem terapie.

Orientální masáže
Praha
Čínská masáž chodidel, 30 minut, 1 osoba
871 Kč

Čínská masáž chodidel, 45 minut, 1 osoba
1 271 Kč

Fonoforéza, 30 minut, 1 osoba
871 Kč

Fonoforéza, 60 minut, 1 osoba
1 597 Kč

Indická masáž hlavy, 45 minut, 1 osoba
1 264 Kč

Indická masáž hlavy, 75 minut, 1 osoba
1 827 Kč

Thajská masáž, 60 minut, 1 osoba
1 597 Kč

Thajská masáž, 90 minut, 1 osoba
2 033 Kč

Thajská masáž, 120 minut, 1 osoba
2 468 KčPodobné zážitky

Čokoládové masáže Čokoládové masáže
1 573 Kč
Medové masáže Medové masáže
1 603 Kč
Masáže pro ženy Masáže pro ženy
877 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>