Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Paragliding - kurz

Paragliding - kurz

Fotogalerie:

Paragliding - kurz
Paragliding - kurz
Paragliding - kurz
Paragliding - kurz
Paragliding je zvláštní leteckou disciplínou, která Vám umožní vychutnat si krásy naší země z výšky několika desítek až stovek metrů, vyzkoušet Vaše schopnosti při řízení paraglidového padáku a dá Vám možnost vyčistit si hlavu při bezstarostném poletování nad krajinou.

Máte rádi výšky, nebojíte se spolehnout se sami na sebe a láká Vás padák? Říkáte si ale, že volný pád není to pravé pro Vás? Pak Vás paragliding jistě osloví. Obléknete si paraglidový postroj, připevníte padák a rozeběhnete se ze svahu. Nic více není potřeba – snad jen dobrá nálada, sluníčko a nějaké ty stoupavé proudy. Zavěšeni pod paraglidovým padákem si budete létat nad krajinou, sami budete řídit směr letu a kdykoliv budete moci sklesat a přistát na vhodné ploše. Pokud Vám budou vzdušné proudy přát, můžete poletovat až několik hodin.

Jak probíhá zážitek Kurz paraglidingu?
Ze smluveného místa vyrazíte s naším instruktorem do místa určení. Nejprve absolvujete teoretickou přípravu, kdy se seznámíte s bezpečnostními předpisy a postupy a naučíte se základy meteorologie. Pak se přesunete na cvičný kopec, kde se prakticky naučíte řídit paraglidový padák. Vyzkoušíte si, jak vzlétnout a přistát, a po zvládnutí praktické přípravy na zemi se ze cvičného kopce sami vznesete do vzduchu. Během celého výcviku budete pod dohledem zkušených instruktorů. Výcvik probíhá za přísného dozoru, aby byla zajištěna Vaše bezpečnost. Lety probíhají na velmi bezpečných padácích, které jsou určeny pro začátečníky.

Paragliding - kurz
Polná - kraj Vysočina
Seznamovací kurz, 2 dny, 1 osoba
3 539 Kč

Základní kurz, 5 dní, 1 osoba
8 933 Kč

Kompletní kurz, 7 dní, 1 osoba
11 495 KčPodobné zážitky

Tandemový seskok padákem Tandemový seskok padákem
4 023 Kč
Závěsný kluzák - rogalo Závěsný kluzák - rogalo
4 074 Kč
Paragliding - tandem Paragliding - tandem
2 329 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>