Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Poprvé v sedle

Poprvé v sedle

Fotogalerie:

Poprvé v sedle
Poprvé v sedle
Láká Vás zkusit podívat se na svět z jiné perspektivy? Pohled z koňského hřebu prý patří mezi ty nejhezčí. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Zážitek Poprvé v sedle je určený přesně pro Vás, pro začátečníky.

Prohánět se rychlostí blesku s Vaším čtyřnohým kamarádem divokou přírodou. Nechat si vítr pohrávat s vlasy. Zažít omamný příval energie. Rozproudit krev v žilách. Nádherná představa, že? To vše můžete, jen se všechno musíte naučit hezky od začátku. Zážitek Poprvé v sedle je určený pro začátečníky. Pokud se Vám bude líbit, navažte jeho pokračováním a objednejte si zážitek pro středně pokročilé jezdce, Den v sedle.

Jak probíhá zážitek Poprvé v sedle?
V přátelské atmosféře si prohlédnete stáje a podíváte se na toho Vašeho koníčka. Poté Vás instruktor zasvětí do pravidel pohybování se okolo koní. Ukáže Vám techniku jízdy, představí potřeby pro koně, ukáže jak správně koně osedlat. Poradí, jak se chovat v sedle, aby jste byli vy a kůň v dokonalé souhře. Naučí Vás povely pro koně a následně je i správně použít. Po těchto radách se vrhnete na praktický výcvik. Zhruba půl hodiny strávíte výukou na lonži. Lonžovaný kůň je veden, získáte tím pocit jistoty, naučíte se být s koněm kamarád. Pak následuje hodina výuky na jízdárně, spojená se zkouškou jízdy bez sedla. Po náročném výcviku vám určitě vyschne v hrdle. Občerstvit se můžete nealkoholickými nápoji, kávou nebo čajem.

Poprvé v sedle
Krupá u Rakovníka
1 osoba
1 492 Kč

1 osoba, FOTO, DVD
3 004 Kč

2 osoby
2 652 Kč

2 osoby, FOTO, DVD
4 165 KčPodobné zážitky

Akrobatický let sportovní Akrobatický let sportovní
7 647 Kč
Den v sedle Den v sedle
3 509 Kč
Golf s profesionálem Golf s profesionálem
9 453 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>