Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz POVOLÁNÍ NA ZKOUŠKU

POVOLÁNÍ NA ZKOUŠKU

V dětství většina z nás chtěla být popelářem nebo pilotem. Který z kluků by si nechtěl vyzkoušet jízdu na zadní stupačce a ovládání popelářského vozu.
Nejen popelářem se můžete stát s naším zážitkem. Máte-li chuť na krátký čas vyzkoušet záludnosti jiného povolání, nebo se naučit jak prožít den zcela jinak, stačí si vybrat.
Vyzkoušejte si, co dokáže bagr, staňte se bagristou na zkoušku. Dále Vám nabízíme se poznat práci profesionálního fotografa. Dívky si na oplátku mohou stoupnout před objektiv a stát se na chvíli fotomodelkou což je sem každé ženy. Povolání na zkoušku jsou ideální Zážitky pro každého.cz


Zavzpomínejte na své dětské časy, kdy jste si hráli s bagrem a přeneste svůj dětský sen z pískoviště do reálu. Pojďte s námi vykopat pořádnou jámu!!! 

Více informací o zážitku >>

Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro toho z Vám, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Věřte, že si užijete ojedinělou zábavu! Nebojte, není to špinavá práce, jen možná malinko nevoní. 

Více informací o zážitku >>

Nyní máte možnost vyzkoušet si práci profesionálního fotografa. Poznejte, v jakém prostředí a s jakým vybavením fotograf pracuje, a rozviňte své fotografické schopnosti! Dejte prostor své fantazii a po boku odborného dohledu fotografa si splňte svůj sen. 

Více informací o zážitku >>

O kariéře fotomodelky jistě alespoň někdy snila každá žena. S naším zážitkem máte možnost vyzkoušet si tuto práci a zjistit, jaké je pózovat před objektivem v rukou profesionálního fotografa. Staňte se na několik hodin modelkou a splňte si svůj sen! 

Více informací o zážitku >>

Lodě jsou fascinující a kapitáni v nich se umí vždy správně rozhodnout. Také jste snili o kariéře kapitána? Pomůžeme Vám, alespoň na jeden den, tento sen splnit. Kapitánem plachetnice na zkoušku se s námi můžete stát právě Vy! 

Více informací o zážitku >>

Pokud chcete vyzkoušet, jak dokážete reagovat v krizových situacích, jak umíte zpracovávat velké množství informací najednou, jak dokážete zachovat chladnou hlavu, a pokud navíc milujete létání, vyzkoušejte si být pilotem! 

Více informací o zážitku >>

Chcete vyzkoušet, jak umíte zpracovávat velké množství informací najednou, jak dokážete zachovat chladnou hlavu v krizových situacích, a navíc milujete létání? Nestačí Vám „obyčejné“ letadlo? Vyzkoušejte si pilotovat vrtulník! 

Více informací o zážitku >>

Pokud vlastníte řidičský průkaz na osobní automobil a chtěli by jste si vyzkoušet řídit „něco silnějšího“, co takhle kamion? Třeba Vás jízda zaujme natolik, že si dojdete vyzvednou přihlášku do autoškoly a stanete se profesionálním řidičem. 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>