Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Poznej potápění

Poznej potápění
Pokud Vás láká potápění, ale nejste si jisti, zda Vás ihned po ponoření nepřepadne záchvat paniky či zda Vám například nebudou vadit změny tlaku, můžete si s námi potápění nejprve vyzkoušet touto formou zkušebního ponoru.

Potápění je bezesporu jednou z nejkrásnějších sportovních disciplín. Pokud láká i Vás, ale před větší investicí do kurzu pro získání potápěčské licence si chcete vyzkoušet, o čem to celé je, pak je tento zážitek tím pravým pro Vás. V našem kurzu Vám poskytneme základní informace o teorii, o potřebných přístrojích atd., budete mít možnost vše si nejprve osahat. Pokud Vás potápění osloví, můžete plynule pokračovat kurzem pro získání licence. Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat záznam na DVD či FOTO.

Jak probíhá zážitek Poznej potápění?
Nejprve absolvujete krátkou teoretickou přípravu (cca 45 minut), při které se dozvíte základní pravidla chování pod vodou a při potápění vůbec. Dozvíte se technické parametry potřebných přístrojů a další užitečné informace. Pak se již přesunete k bazénu, kde Vám bude názorně předveden dýchací přístroj a jeho použití pod vodou. S pomocí zkušeného instruktora začnete prvním ponorem v malé hloubce (1,5m) a postupně budete pokračovat do větších hloubek.
Poznej potápění
Praha
1 osoba
938 Kč

1 osoba, FOTO, DVD
2 460 KčMělník
1 osoba
938 Kč

1 osoba, FOTO, DVD
2 460 KčBrno
1 osoba
938 KčPodobné zážitky

Skafandr kapitána Nema Skafandr kapitána Nema
1 684 Kč
Kurz potápění OWD Kurz potápění OWD
9 327 Kč
Potápění u Vás doma Potápění u Vás doma
3 529 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>