Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

RELAX, POHODA

Hledáte romantický dárek nebo dárek k výročí? Vyberte si jeden z našich romantických zážitků pro ženy. Vyzkoušejte relaxační masáž nebo medovou či čokoládovou masáž.
Mezi relaxační zážitky jsme dále zařadili pivní lázně či pobyt v solné jeskyni.
Relaxační dárky jako zážitky jsou oblíbenými dárky pro ženy, které preferují pohodu a klid. Dopřejí si tak péči o sebe samu, kterou jím tímto relaxačním dárkem umožníte a na kterou by si během všedního stereotypu neudělaly čas.
Dále jsme pro Vás připravily zážitky týkající se změny image a kosmetického hýčkání. Kategorie Péče o tělo nabízí zážitky určené speciálně pro dámy, ale jsou zde i vybrané zážitky pro muže. Dopřejte Vaší drahé polovičce chvíle plné hýčkání, kosmetické péče a krásy.
Chcete-li darovat zážitek a požitek v jednom jako dárek jednoznačně volte masáže a relaxace.
Masáže a relaxace vám nabízíme opravdu bohatý výběr zážitků pro každého.


Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu, uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí. 

Více informací o zážitku >>

Vypadáš skvěle! Chcete tuto větu slýchat co nejčastěji? Den s vizážistkou Vám k tomu pomůže. Vaše vizáž dostane ten správný "šmrnc". Pánové, pokud chcete potěšit, den s vizážistkou patří k nejvhodnějšímu dárku pro ženu každého věku. 

Více informací o zážitku >>

Kryoterapie

787 Kč
Kryoterapie je tzv. léčba mrazem, jejíž ozdravné účinky na organizmus byly vědecky prokázány. Prospívá kloubům i svalům a je vhodná jako prevence zánětlivých onemocnění kloubů či projevů revma. Pobyt v kryokomoře trvá 2-3 minuty a je překvapivě příjemný. 

Více informací o zážitku >>

Vyberte si z naší nabídky luxusních masáží! Nejen že dosáhnete uvolnění celého těla i mysli a načerpáte energii, ale navíc zažijete neopakovatelný zážitek! 

Více informací o zážitku >>

Vyberte si z naší nabídky speciálních masáží pro ženy a nechte se rozmazlovat! Nabízíme Vám příjemný zážitek, který je určen jen a jen Vám, a po kterém se budete cítit krásná jak uvnitř, tak navenek. 

Více informací o zážitku >>

Medová masáž je stará osvědčená léčitelská detoxikační metoda. Využívá výborných účinků medu a jemných masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. 

Více informací o zážitku >>

Vyberte si z naší nabídky orientálních masáží – zažijete exotiku, která Vám přinese uvolnění celého těla i mysli, načerpáte energii a odnesete si příjemný zážitek! 

Více informací o zážitku >>

Pivní lázně

1 987 Kč
Pivo obsahuje velké množství vitamínu D, který je vhodný pro naši pokožku. V pivní lázni se pokožka regeneruje, dostává potřebnou výživu a dochází k posílení imunity. Pivní lázeň sestává z koupelí, zábalů a masáží. 

Více informací o zážitku >>

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla i mysli. Reflexní masáže odstraňují stres - napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje a přináší zklidnění.Vynikajícím druhem relaxační masáže působící na psychiku je antistresová masáž kombinovaná s aroma masáží. 

Více informací o zážitku >>

Solárium neznamená jen dohněda opálenou pokožku i v zimě. Má také léčivé účinky na některé kožní choroby a přináší Vám uvolnění při celkovém prohřátí organizmu. 

Více informací o zážitku >>

Pobyt v solné jeskyni má prokázaný blahodárný účinek na náš organismus. Prospívá nejen pokožce, ale i dýchání – pobyty v solných jeskyních se využívají například pro léčbu atopického ekzému či astmatu. 

Více informací o zážitku >>

Tantrické masáže slouží k rozšíření schopnosti prožívat potěšení v celém těle.Tantrické masáže nabízejí tělu nový typ doteku, který není zaměřený na výkon, ani na erotické vybití energie. 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

Změna image

6 766 Kč
Změna image je snem většiny žen. Pokud zatím jen sníte o krásném účesu, o skvěle upraveném make-upu, perfektním oblečení…zkrátka o celé nové dokonalé vizáži, pak čtěte dál. Pod taktovkou našich specialistů se změní Vaše image k nepoznání. 

Více informací o zážitku >>

Cítíte se tak nějak nespokojeně? Špatná skladba jídelníčku, málo pohybu, to je jen základ špatného životního stylu. Řekněte dost! Pomůžeme Vám. Změna životního stylu není jen o změně vzhledu, ale o celkovém pohodě těla i duše. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>