Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Relaxační masáže

Relaxační masáže

Fotogalerie:

Relaxační masáže
Relaxační masáže
Relaxační masáže slouží k uvolnění těla i mysli. Reflexní masáže odstraňují stres - napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje a přináší zklidnění. Vynikajícím druhem relaxační masáže působící na psychiku je antistresová masáž kombinovaná s aroma masáží.

Antistresová masáž
Stres - velice frekventované slovo a bohužel i problém. Nepohoda Vaší duše se věrně odráží ve Vašem těle. Dlouhodobá zátěž může vyvolávat těžko odbouratelné somatické potíže. Bolest hlavy, ztuhlá ramena, snížená pohyblivost krční páteře a podrážděnost je pouhý začátek. Antistresová masáž je zaměřena především na  partie, které jsou stresem sužovány nejvíce - hrudní a krční páteř, ramena a hlava. Speciální teplý olej, který při ošetření používáme, je obohacen esenciálními oleji, vytvořenými pro relaxaci a uklidnění. Vůně těchto výhradně přírodních olejů ve Vás bude vyvolávat příjemné pocity ještě po několika hodinách. Součástí antistresové kúry je i uklidňující masáž rukou a dlaní. Závěrečná masáž hlavy a ušních boltců pro Vás bude jedinečným zážitkem, přinášejícím naprosté uvolnění a harmonii těla a mysli.

Aroma masáž
Je relaxační masáž sloužící k uvolnění těla a mysli. Odstraňuje stres, napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Prostřednictvím jemných technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění.

Havajská masáž s teplými lávovými kameny
Tato masáž zkombinovaná s lávovými kameny je označována za perlu mezi ostatními terapiemi. Je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Za použití aromaterapeutických olejíčků a horkých kamenů se stává dokonalou a nezapomenutelné relaxací.

Revitalizační masáž
Harmonizační a revitalizační masáž celého těla nebo jeho jednotlivých partií navozuje příjemný relaxovaný stav, uvolňuje napětí, mírní bolest, přináší úlevu svalům a kloubům. Použití masážních olejů a esencí zvláčňuje kůži a vrací jí zdravý vzhled a pružnost. Zvyšuje prokrvení kůže, urychluje krevní a mízní oběh a látkovou výměnu v tkáních (kůže, podkoží, vazivo, svaly, klouby).

Při vyčerpání a pro pravé labužníky doporučujeme relaxační masáž horkými lávovými kameny v kombinaci s havajskou masáží. Pro rozproudění energie a celkové povzbuzení organizmu se používá revitalizační masáž.

Relaxační masáže
Praha
Antistresová masáž, 60 minut, 1 osoba
1 603 Kč

Antistresová masáž, 60 minut, 1 pár
2 762 Kč

Havajská masáž s lávovými kameny, 75 minut, 1 osoba
1 815 Kč

Havajská masáž s lávovými kameny, 60 minut, 1 pár
2 762 Kč

Aroma masáž, 75 minut, 1 osoba
1 815 Kč

Aroma masáž, 60 minut, 1 pár
2 178 Kč

Revitalizační masáž, 75 minut, 1 osoba
1 603 Kč

Revitalizační masáž, 60 minut, 1 pár
2 762 KčPodobné zážitky

Čokoládové masáže Čokoládové masáže
1 573 Kč
Masáže pro ženy Masáže pro ženy
877 Kč
Luxusní masáže Luxusní masáže
1 597 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>