Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz VÝLETY, POBYTY Romantický víkend na jachtě

Romantický víkend na jachtě

Romantický víkend na jachtě

Fotogalerie:

Romantický víkend na jachtě
Romantický víkend na jachtě
Romantický víkend na jachtě
Romantický víkend na jachtě
Chcete si zkusit život námořníků? Jaké to asi je spát na jachtě za zvuků vln narážejících do trupu lodi?  Hoďte, alespoň na jeden víkend, starosti všedních dní za hlavu. Užijte si s partnerem romantický víkend na jachtě.

Každý vztah čas od času potřebuje něčím oživit. Pokud Váš partnerský život uvadá pod tíhou všedních starostí a nemáte téměř žádný čas jen jeden pro druhého. Vyhraďte si pro sebe jeden víkend. Víkend na jachtě je to pravé. Voda, soukromí, klid, romantika a dobrodružství. Dva dny a dvě noci, na které nezapomenete.

Jak to probíhá zážitek Romantický víkend na jachtě pro dva.
V pátek, po příjezdu na místo se ubytujete na jachtě. Na přivítanou od nás dostanete láhev sektu, která k romantice neodmyslitelně patří. Ráno Vás čeká chutná snídaně v jachtařské restauraci. Poté se vydáte na plavbu s kapitánem. Pokud budete chtít, kapitán Vás nechá vyzkoušet řízení lodě. Můžete si zkusit vytahovat a utahovat plachty, kormidlovat nebo se nechat zasvětit do tajů navigace. Chcete-li si užít malinko adrenalinu, můžete se nechat tahat na laně za plachetnicí. Po celý den Vám je na jachtě k dispozici káva, čaj a na doplnění energie ovoce. Čeká na vás zastávka v příjemném prostředí Mariny, kde je pro Vás připravena káva a desert. Dva dny projížděk, koupání a slunění. Dvě noci ve spacáku na plachetnici, naprosté soukromí, klidné večery. Zkrátka víkend snů, na jehož konci od nás dostanete malý dárek.

Romantický víkend na jachtě
Jihočeský kraj - Lipno
2 osoby
12 856 KčPodobné zážitky

Romantický let pro dva Romantický let pro dva
6 098 Kč
Projížďka na plachetnici Projížďka na plachetnici
4 598 Kč
Kapitánem plachetnice Kapitánem plachetnice
4 991 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>