Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

RYCHLÁ KOLA

Nejen pro milovníky rychlé jízdy je určena tato kategorie zážitků, ve které najdete spoustu luxusních, terénních či vojenských vozidel pro Váš splněný zážitek z jízdy.
Auto-moto dárky jsou netradiční zážitky určeny jako dárky pro muže i pro ženy.  Můžete si vyzkoušet řídit Ferrari a Chrysler, zvládnout jízdu terénem s Hummerem nebo zkrotit řízení tanku T-55, T-72 nebo VT55.  Auto moto zážitky vás nenechají na holičkách ani tehdy, toužíte-li po řevu motoru, adrenalinu a zvířeném prachu poté neváhejte otestovat jízdu na čtyřkolce.
Vybere si opravdu každý a nezáleží na míře odvahy a chuti vyzkoušet něco nového.


Chcete udělat dojem na kamarády luxusním vozem, potřebujete odvoz na svatbu ve velkém stylu, či se chcete prostě projet? Nabízíme Vám možnost seznámit se s luxusním vozem Chrysler C 5.7V8HEMI. 

Více informací o zážitku >>

Projet se ve Ferrari, to je snem snad každého muže. S naším zážitkem se Vám tento sen splní! Vyzkoušejte si řízení luxusního vozu, ve kterém si budete připadat jako filmová hvězda, které nikdo neodolá! 

Více informací o zážitku >>

Jízda Hummer

3 307 Kč
Konečně je to tady! Zažijte na vlastní kůži jízdu v legendárním vojenském speciálu Hummer H1. Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Od té doby nebylo vyrobeno žádné sériové auto s takovými vlastnostmi. 

Více informací o zážitku >>

Jezdíte rádi na kole i na motorce? Chtěli byste vyzkoušet kombinaci obojího s dávkou vzrušení a zábavy navrch? Jízda na čtyřkolce by Vás mohla bavit! S čtyřkolku si u nás můžete přijít zajezdit na speciálně upravený okruh či se vydat na výlet s průvodcem 

Více informací o zážitku >>

Vznášedlo je dopravním prostředkem nové generace, který si poradí s jakýmkoliv terénem. Vůbec se ho totiž nedotkne – vznášedlo pluje na vzduchovém polštáři nad povrchem, a tak se můžete svést nad silnicí, polem, bažinou či jezerem. 

Více informací o zážitku >>

Jízda tankem

11 344 Kč
Vítejte v našem tankodromu, kde Vám nabízíme jedinečnou možnost si v praxi vyzkoušet řízení tanku T-55, T-72 nebo VT55. 

Více informací o zážitku >>

Dopřejte si jízdu až 50km rychlostí tímto obrněným trasportérem vážícím přes 13000kg a vžijte se do role bojové pěchoty. 

Více informací o zážitku >>

Motokáry

458 Kč
Motokáry zná snad každý. Kdo by nemiloval jízdu v těchto miniaturních „formulích“? Nic na tom není a je to obrovská zábava, kterou si užije každý. Pojďte si s námi zajezdit na nejdelší trati v Evropě a pořádně se vyřáděte! 

Více informací o zážitku >>

Pokud vlastníte řidičský průkaz na osobní automobil a chtěli by jste si vyzkoušet řídit „něco silnějšího“, co takhle kamion? Třeba Vás jízda zaujme natolik, že si dojdete vyzvednou přihlášku do autoškoly a stanete se profesionálním řidičem. 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>