VirtueMart
Váš košík je prázdný

Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Segway

Segway

Fotogalerie:

Segway
Segway
Segway
Segway
Seznamte se s tímto zábavným způsobem přepravy! Segway se hodí například na prohlídky města, protože Vám ušetří únavné chození, ale přesto se dostanete všude tam, kam byste došli pěšky. Můžete si na něm ale vyjet i jen tak do přírody, či si prostě jen s kamarády zařádit trochu jinak na kolečkách.

Segway je dvoukolové vozítko, na kterém stojíte ve vzpřímené poloze a řídíte vozítko pomocí předklánění těla dopředu, dozadu a směr jízdy nakláněním řídítek doprava, doleva. Segway je bezpečný způsob přepravy, jehož zvládnutí Vám zabere pouze několik okamžiků – jde totiž jen o to uvěřit, že opravdu nespadnete. Je prakticky nemožné se s vozítkem skácet na zem, a tak se nemusíte bát, že zvládnutí řízení Vás bude stát nějakou zvláštní námahu. Řízení je naopak velmi zábavné, protože stroj ovládáte prakticky jen pohybem svého těla. Vpřed se pohybujete tak, že se prostě předkloníte. Čím větší předklon, tím vyšší rychlost! Znovu zabrzdíte prostě tak, že se narovnáte; a při mírném záklonu Segway začne brzdit. Segway výborně nahradí chůzi a umožní Vám manévrovat na malém prostoru. Pojďte se pobavit při řízení tohoto vozítka! Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat záznam na DVD či FOTO.

Jak probíhá zážitek Jízda Segway?
Nejprve budete seznámeni s principem, na jakém vozítko Segway funguje. Bude Vám vysvětlen systém řízení, který si také ihned vyzkoušíte v praxi. Pak již Vám nic nebude bránit vyjet na netradiční projížďku po Praze či po Českém ráji.

Segway
Praha
Trasa A, 2 osoby
1 678 Kč

Trasa A, 3 osoby
2 299 Kč

Trasa A, 4 osoby
2 695 Kč

Trasa B, 2 osoby
2 523 Kč

Trasa B, 3 osoby
3 579 Kč

Trasa B, 4 osoby
4 189 Kč

Trasa C, 2 osoby
3 732 Kč

Trasa C, 3 osoby
5 328 Kč

Trasa C, 4 osoby
6 274 KčČeský ráj
1 osoba
1 742 Kč
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>