Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Seskok padákem

Seskok padákem

Fotogalerie:

Seskok padákem
Seskok padákem
Seskok padákem
Seskok padákem
Chcete si skočit s padákem, ale tandemový seskok není pro Vás? Chcete to všechno zvládnout bez cizí pomoci? Absolvujte teoretický a praktický výcvik v našem kurzu a skočte sami!

Abyste mohli učinit ten rozhodující krok ze dveří letícího letadla, absolvujete nejprve teoretickou přípravu a následně praktickou přípravu přímo na letišti. Dozvíte se, jak řešit závady na padáku, nacvičíte si automatické úkony, natrénujete výskok z letadla a nakonec vyskočíte. Sami za sebe, avšak za přísných bezpečnostních podmínek a pod dohledem zkušených instruktorů, takže se nebudete muset bát spolehnout se sami na sebe. Kurzy seskoku padákem u nás ročně absolvují desítky lidí a mnoho z nich po absolvování kurzu dále pokračuje v tomto nádherném koníčku! Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat záznam na DVD či FOTO.

Jak probíhá kurz seskoku padákem?
Celý program trvá dva dny. První den je věnován teoretické přípravě (probíhá v Praze), kdy se naučíte základy aerodynamiky a meteorologie, principy řízení padáku a letu na padáku typu křídlo, dozvíte se, jak řešit jednotlivé závady, jak přistát atd. Všechny tyto dovednosti budete také trénovat metodou „drilů“, abyste si vše zautomatizovali a nebáli se před seskokem, že „nevíte, co dělat, když...“. Druhý den se dostavíte na sportovní letiště, kde si natrénujete výskoky z letadla, přistání, naučíte se parakotoul a zopakujete si vědomosti, které jste nabyli předchozí den. Až tohle všechno zvládnete, ustrojíte se do parašutistické výstroje a nastoupíte do letadla!Otevření padáku probíhá metodou ukotveného kontejneru ihned po výskoku z letadla. V praxi to znamená, že na Vás je pouze vyskočit – padák se pomocí automatického systému otevře ihned po výskoku. Nemusíte se tak bát, že zpanikaříte a neotevřete si padák. Vaší jedinou starostí bude užít si krásný let na padáku. Budete vysílačkou navigováni na přistání, takže nebude hrozit, že nenajdete letiště a přistanete v poli. Tento způsob výcviku je prověřený mnohaletou praxí a je naprosto bezpečný.

Seskok padákem
Praha - teorie, letiště Kolín/Příbram
Základní výcvik, 1 osoba, 1 seskok
3 227 Kč

Základní výcvik, 1 osoba, 1 seskok, FOTO nebo DVD
4 335 Kč

Základní výcvik, 1 osoba, 3 seskoky
5 647 Kč

Základní výcvik, 1 osoba, 3 seskoky, FOTO nebo DVD
6 555 KčPodobné zážitky

Tandemový seskok padákem Tandemový seskok padákem
4 023 Kč
Paragliding - kurz Paragliding - kurz
3 539 Kč
Seskok volným pádem Seskok volným pádem
7 058 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>