Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

SPORT, ZÁBAVA

Vyražte za sportem s našimi zážitky a vyzkoušejte něco nového, jako je třeba lukostřelba, střelba z kuše nebo skákací boty. Zahrajte si golf s profesionálem nebo metanou pod dozorem našeho instruktora. Sportovní dárky jsou Zážitky pro každého.cz


Den v sedle

3 509 Kč
Chcete zažít netradiční den? Milujete koně? Hledáte zážitek, který můžete prožít s partou kamarádů? Pak jste našli to pravé. Den v sedle je zážitek nejen pro jednotlivce, ale i pro celé skupiny přátel. Příjemný prožitek je zaručen. 

Více informací o zážitku >>

Golf patří k stále oblíbenějším sportům. Pokud jste ještě nepropadli tomuto zelenému sportu, pak se s ním pojďte seznámit. Zážitek golf na zkoušku je určen pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet tento sport. 

Více informací o zážitku >>

Stal se golf Vaším oblíbeným sportem? Trávíte na golfovém hřišti každý volný víkend? Nestačí vám hrát jen s přáteli? Potom zážitek Den s profesionálem je pro Vás to pravé! Zažijete pocit z profesionální hry! 

Více informací o zážitku >>

Kiteboarding

4 729 Kč
Pouštíte rádi draka, surfujete či se prostě vozíte na vodě? Doporučujeme Vám vyzkoušet tento adrenalinový sport! Využijte tažnou sílu větru a vyzkoušejte si akrobatické prvky na vodní hladině! Kiteboarding přínáší nezapomenutelné Zážitky pro každého.cz 

Více informací o zážitku >>

Landkiting

1 059 Kč
Rychlá jízda na kolečkách s pomocí tažné síly kitu. Takto se dá jednoduše specifikovat sport zvaný landkiting. Můžete jezdit kdekoli na travnatých, betonových či písčitých plochách. 

Více informací o zážitku >>

Staňte se na několik chvil pilotem dopravního letounu! Letecký simulátor Vám umožní vyzkoušet si opravdové řízení opravdového letadla, avšak bez nebezpečí, že to bude Váš poslední let. 

Více informací o zážitku >>

Metaná

6 010 Kč
Metaná – tato neobvyklá venkovní hra má svůj původ v německy mluvící části Alp a je to jakýsi kříženec mezi francouzskou hrou petanque a ze zimních Olympijských her známým curlingem. Její výhoda je, že si můžete zahrát jak v zimně, tak v létě. 

Více informací o zážitku >>

Poprvé v sedle

1 492 Kč
Láká Vás zkusit podívat se na svět z jiné perspektivy? Pohled z koňského hřebu prý patří mezi ty nejhezčí. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Zážitek Poprvé v sedle je určený přesně pro Vás, pro začátečníky. 

Více informací o zážitku >>

Segway

1 678 Kč
Seznamte se s tímto zábavným způsobem přepravy! Segway se hodí například na prohlídky města, protože Vám ušetří únavné chození, ale přesto se dostanete všude tam, kam byste došli pěšky. Můžete si na něm ale vyjet i jen tak do přírody. 

Více informací o zážitku >>

Pojďte si s námi užít kopec zábavy na „sedmimílových botách“! Skákací boty Vám umožní vyzkoušet si neobvyklý pohyb, poznat skryté možnosti Vašich svalů a také dát si pořádně do těla. Za pouhých několik minut se naučíte na botách nejen chodit. 

Více informací o zážitku >>

Snowkiting

1 059 Kč
Jste-li milovníky zimních aktivit a chcete se seznámit s novým, neobvyklým sportem, doporučujeme Vám snowkiting. Jedná se o snowboarding ve vleku za padákovým drakem, přičemž jezdit je možné na rovině. Potřebujete jen draka, vítr a chuť. 

Více informací o zážitku >>

Střelba je vždy vzrušující, ať už střílíte z čehokoliv. Jednou z netradičních střelných zbraní je kuše – všichni ji znají, ale málokdo ji kdy držel v ruce. Kuše má však dlouhou historii a není to s ní právě nejsnazší! 

Více informací o zážitku >>

Střelba z luku

1 694 Kč
Pokud pro sebe hledáte nový koníček, chcete vyzkoušet, jak pevnou máte ruku, a zároveň se naučit nové dovednosti, můžete si vyzkoušet střelbu z luku. Luk vyžaduje nejen pozorné soustředění, ale i fyzickou sílu. 

Více informací o zážitku >>

Pokud jste ještě nikdy nestříleli a láká Vás si to vyzkoušet, či pokud si chcete jen nezávazně zastřílet, je náš zážitek to pravé pro Vás. Pod vedením instruktora si vyzkoušíte střelbu z různých zbraní. 

Více informací o zážitku >>

Již jste si střelbu z pistole a oslovila Vás? Chcete se jí věnovat jako svému novému koníčku? Chcete si udělat zbrojní průkaz? Plánujete zakoupení vlastní sportovní pistole? Absolvujte s námi kurz střelby z pistole! 

Více informací o zážitku >>

Umělá horolezecká stěna je vhodný způsob jak otestovat, zda se právě tato aktivita hodí právě pro Vás. Pokud Vás láká horolezectví ale nemáte s ním ještě zkušenosti, můžete si vyzkoušet své síly právě na umělé stěně s naším instruktorem. 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>