Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Střelba z kuše

Střelba z kuše
Střelba je vždy vzrušující, ať už střílíte z čehokoliv. Jednou z netradičních střelných zbraní je kuše – všichni ji znají, ale málokdo ji kdy držel v ruce. Kuše má však dlouhou historii a není to s ní právě nejsnazší! Pokud Vás láká zkusit si zacházení s kuší, je náš zážitek to pravé pro Vás.

Kuše je jednou z nejstarších střelných zbraní vůbec, její historie sahá až do středověku. Abyste trefili cíl, musíte se nejen pekelně soustředit, ale je vhodné také alespoň tušit, jak na to. Pojďte si to s námi vyzkoušet! Ačkoliv kuše na první pohled působí možná poněkud nebezpečně, je to skutečná střelná zbraň. Jako taková může být nebezpečná v rukou amatéra. Při sportovní střelbě však zaměstnáte svůj mozek zcela jiným způsobem, než během běžného pracovního dne; to je zvláštní způsob relaxace, který Vás přivede na jiné myšlenky a napomůže psychické regeneraci. Navíc si vyzkoušíte soustředění, míření a konečně i své fyzické síly. Budete mít možnost vyzkoušet si jak moderní sportovní kuši, tak repliku staré zbraně. Na konci lekce bude Váš výkon vyhodnocen instruktory.

Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat FOTO z Vaší akce.

Jak probíhá zážitek Střelba z kuše?
Nejprve se seznámíte s technickými parametry zbraní a naši zkušení instruktoři Vám vysvětlí, jak kuši správně držet, jak zamířit a konečně – jak z ní vlastně vystřelit. Po celou dobu se Vám budou instruktoři věnovat, pomůžou Vám osvojit si správný postoj i správnou techniku střelby. Pojďte si s námi zamířit!

Střelba z kuše
Praha
60 minut, 1-2 osoby
1 694 Kč

60 minut, 1-2 osoby, FOTO
2 662 Kč

120 minut, 1-2 osoby
2 934 Kč

120 minut, 1-2 osoby, FOTO
3 902 KčPodobné zážitky

Střelba z pistole - kurz Střelba z pistole - kurz
4 494 Kč
Střelba z pistole Střelba z pistole
1 664 Kč
Střelba z luku Střelba z luku
1 694 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>