Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz SPORT, ZÁBAVA Střelba z pistole - kurz

Střelba z pistole - kurz

Střelba z pistole - kurz
Již jste si střelbu z pistole a oslovila Vás? Chcete se jí věnovat jako svému novému koníčku? Chcete si udělat zbrojní průkaz? Plánujete zakoupení vlastní sportovní pistole? Absolvujte s námi kurz střelby z pistole!

Cílem tohoto kurzu je splnit požadavky k získání zbrojního průkazu. Nejprve si sami zvolíte třídu, v jaké chcete mít zbrojní průkaz, a podle toho bude Váš kurz koncipován. Nastudujete konkrétní předpisy a zákony, které souvisí se střelbou a s držením zbraně. Pokud ještě nemáte zkušenosti se střelbou, naučíte se praktické dovednosti v našem kurzu. Na závěr úspěšně složíte teoretickou a praktickou zkoušku.

Jak probíhá zážitek Kurz střelby z pistole?
Nejprve musíte absolvovat lékařskou prohlídku a získat posudek lékaře, zda jste způsobilí držet střelnou zbraň. V našem kurzu absolvujete výcvik střelby a manipulace se zbraní, naučíte se dovednosti a znalosti, které jsou potřeba ke složení zkoušky, projdete si s námi potřebné předpisy a poté napíšete teoretickou zkoušku (30 otázek formou testu). Poté následuje zkouška praktická (střelba a manipulace se zbraní). Pokud zkušební částí kurzu projdete úspěšně a pokud již máte posudek lékaře o způsobilosti k držení zbrojního průkazu, dostavíte se na místní oddělení Policie ČR a přihlásíte se ke zkoušce pro získání zbrojního průkazu Policie ČR. Po jejím složení již budete mít připraven Váš zbrojní průkaz.

Střelba z pistole - kurz
Praha
Přípravný kurz 5 hodin, 1 osoba
4 507 KčBrno
Přípravný kurz 5 hodin, 1 osoba
4 507 KčPodobné zážitky

Střelba z kuše Střelba z kuše
1 694 Kč
Střelba z pistole Střelba z pistole
1 664 Kč
Střelba z luku Střelba z luku
1 694 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>