Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Tantrické masáže

Tantrické masáže

Fotogalerie:

Tantrické masáže
Tantrické masáže
Tantrické masáže slouží k rozšíření schopnosti prožívat potěšení v celém těle.Tantrické masáže nabízejí tělu nový typ doteku, který není zaměřený na výkon, ani na erotické vybití energie.

Tantrická masáž je dotykem, který pomáhá klientovi prožívat masáž celého těla včetně přirození a využívat tak síly sexuální energie. Tantrická masáž je vhodná nejen pro muže, ale i pro ženy. Můžete si jí dopřát také v páru či jako čtyřruční masáž.

Jak probíhá zážitek Tantrické masáže?
Uvítáme Vás v našem masážním salonu a nabídneme Vám malé občerstvení na přivítanou – vychutnáte si šálek čaje či kávy nebo nějaký osvěžující nápoj. S naší zkušenou obsluhou se poradíte o tom, jaká masáž by byla vhodná právě pro Vás – pokud máte nějaké zdravotní potíže, poradíme Vám, která z masáží Vám uleví, nebo si vyberete prostě podle toho, co Vám bude připadat nejpříjemnější. V ceně zážitku je zahrnuto občerstvení, sprcha či koupel a všechny masážní a kosmetické přípravky, které jsou používány (vč. ručníků, županů, sprchové kosmetiky atp.). Na tyto masáže je možné zvolit si maséra či masérku. Naše nabídka zahrnuje:

Masáž s nádechem erotiky pro muže i ženy
Masáž provádí půvabné masérky či pohlední maséři. Masáž zahájí pobyt v infrasauně se sprchou, nebo relaxační aromatická koupel. Samotná masáž probíhá na pohodlném japonském futonu v krásné orientální místnosti, za svitu svíček a při relaxační hudbě. Celou místností se prolínají příjemné vůně umocňující celý zážitek. Samotný průběh je složen z příjemné a intenzivní masáže teplým olejem, horkými váčky a havajskými lávovými kameny, které rozproudí energii v celém těle. Tyto procedury dále prochází v jemnou a smyslnou masáž úplně celého těla...

Tantrická masáž pro ženy
Tantrická masáž u žen má i léčivý charakter a může pomoci např. při bolestivém styku, nemožnosti dosáhnout orgasmu, problémech s vaječníky, dělohou, pochvou a s dalšími problémy. Vyžaduje více něžnosti, dlouhou masáž, hlazení a uvolnění celého těla, neboť sexuální orgány ženy jsou hluboko v těle a touží po pomalém, jemném a láskyplném přístupu. V této masáži se s pozorností a láskou věnujeme mimo jiné i masáži vnější a vnitřní oblast joni – vagíny a pánevního dna. Masáž začíná rituálem, pokračuje masáží a hlazením různými hebkými předměty, poté olejová masáž teplým přírodním vonným olejem z obou stran těla. Pokud masér(ka) nevycítí „otevření joni“, masáž končí pouze položením ruky na podbřišek a je možno pokračovat při další návštěvě.

Tantrická masáž pro muže
Dochází při ní k postupnému probuzení celého těla, odplavení napětí, stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, světle svíček, solných lamp a prostorem se prolínají vůně vonných éterických olejů nebo tyčinek. Samotná tantra masáž začíná úvodním rituálem ve stoje, kdy se žena (Shakti) přibližuje k muž (Shiva) a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit. Dochází k odkládání rituálních šátků (sárong a lunghi) u dvojice. V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo teplými žínkami namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část masáže hlazením šátky, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou a vzrušující masáží vlažným aroma olejem včetně genitálií (Lingamu-Joni). Orgasmus i jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku očekávání.

Romantik rozmazlovací balíček s hvězdičkou
Je to indická masáž Shakti, která hýčká muže po všech stránkách a její obsah je tvořen dle vzoru indické mytologické pohádky o Shivovi (bohyně se stará o svého prince). Staňte se jím i vy v průběhu této dvou a půl hodinové masáže. Skládá se z aroma koupele, seznamovacího rituálu, hlazení-ovívání peříčky a kožešinkou, antistres.masáž hlavy a obličeje, olejová masáž celého těla teplým afrodiziakálním nebo aroma olejem, masáž lingamu s tajemstvím 25 kouzelných hmatů, možnost Big draw ( vnitř. org.), závěrečné ukončení a relaxace.
Tantrické masáže
Praha
Masáž s nádechem erotiky, 120 minut, 1 osoba
5 950 Kč

Masáž s nádechem erotiky, 120 minut, 1 pár
11 183 Kč

Masáž s nádechem erotiky, 60 minut, 1 osoba
3 046 Kč

Masáž s nádechem erotiky, 60 minut, 1 pár
5 808 Kč

Tantrická masáž pro muže, 60 minut, 1 osoba
3 046 Kč

Tantrická masáž pro muže, 90 minut, 1 osoba
4 498 Kč

Tantrická masáž pro ženy, 60 minut, 1 osoba
3 046 Kč

Tantrická masáž pro ženy, 90 minut, 1 osoba
4 498 Kč

Romantik balíček, 150 minut, 1 masérka, 1 osoba
7 402 Kč

Romantik balíček, 90 minut, 2 masérky, 1 osoba
7 402 KčPodobné zážitky

Relaxační masáže Relaxační masáže
1 603 Kč
Luxusní masáže Luxusní masáže
1 597 Kč
Orientální masáže Orientální masáže
871 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>