Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz SPORT, ZÁBAVA Umělá horolezecká stěna

Umělá horolezecká stěna

Umělá horolezecká stěna
Umělá horolezecká stěna je vhodný způsob jak otestovat, zda se právě tato aktivita hodí právě pro Vás. Pokud Vás láká horolezectví ale nemáte s ním ještě zkušenosti, můžete si vyzkoušet své síly právě na umělé stěně s naším instruktorem.

Tento fyzicky překvapivě náročný sport Vám poskytne základní trénink, po kterém můžete vyrazit do volné přírody. Horolezecká stěna je však vhodná i jako pouhý koníček, kterému se můžete věnovat pravidelně, aniž byste museli cestovat ven z města. Umělá horolezecká stěna je navržena samotnými horolezci, a tak na ní najdete prakticky všechny trasy a prvky, na které můžete narazit při lezení v terénu. Od nejjednodušších tras a chytů se postupně propracujete až k nejnáročnějším úsekům s negativním sklonem a 3D reliéfem. Zaručujeme Vám, že vylezete až ke stropu! Pro lepší uchování Vašich vzpomínek si můžete přiobjednat záznam na DVD či FOTO.

Jak probíhá zážitek Lezení na umělé horolezecké stěně?
Během naší lekce s instruktáží Vás horolezecký instruktor postupně provede přípravou k lezení a posléze Vás naučí základní techniky. Nejdříve se seznámíte s výstrojí, naučíte se používat horolezecké karabiny, vázat potřebné uzle a uvidíte, jak se horolezci navzájem jistí. Při samotném lezení Vám instruktor ukáže, jak pokládat nohy, jak se chytat různých chytů apod. Dozvíte se, jak na stěně nejlépe šetřit síly, či jaké jsou nejnebezpečnější situace. Po absolvování naší lekce lezení budete schopni koníčku se dál věnovat - ať už samostatně, či s drobnou asistencí instruktora.

Umělá horolezecká stěna
Praha
120 minut, 1 osoba
1 836 Kč

120 minut, 1 osoba, FOTO, DVD
3 288 Kč

120 minut, 2 osoby
2 773 Kč

120 minut, 2 osoby, FOTO, DVD
4 456 Kč

120 minut, 3 osoby
3 620 Kč

120 minut, 3 osoby, FOTO, DVD
5 526 Kč
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>