Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

VODNÍ RADOSTI

Milovníkům vody a sportovních zážitků nabízíme tuto kategorii zážitků ve vodě. Najdete v ní nejen projížďku na plachetnici ale můžete se stát kapitánem plachetnice pod dohledem instruktora, ale také můžete zkusit jízdu na windsurfingu nebo kiteboarding po vodní hladině.  Můžete si užívat na romantické víkend na jachtě. Výborný je kurz potápění nebo potápění ve Skafandru kapitána Nema.
Vyberte si zážitky, které jsou Vám blízké jako vodní radovánky jsou Zážitky pro každého.cz


Lodě jsou fascinující a kapitáni v nich se umí vždy správně rozhodnout. Také jste snili o kariéře kapitána? Pomůžeme Vám, alespoň na jeden den, tento sen splnit. Kapitánem plachetnice na zkoušku se s námi můžete stát právě Vy! 

Více informací o zážitku >>

Kiteboarding

4 729 Kč
Pouštíte rádi draka, surfujete či se prostě vozíte na vodě? Doporučujeme Vám vyzkoušet tento adrenalinový sport! Využijte tažnou sílu větru a vyzkoušejte si akrobatické prvky na vodní hladině! Kiteboarding přínáší nezapomenutelné Zážitky pro každého.cz 

Více informací o zážitku >>

Pociťte na vlastní kůži kouzlo světa pod mořskou hladinou! Naučte se základní techniky potápění a ponořte se do hlubin! Náš kurz potápění Vám podívat se do čarokrásného světa, kde slyšíte pouze vlastní myšlenky a kde jako by se čas zastavil. 

Více informací o zážitku >>

Co takhle stát se pirátem? Tedy alespoň na jeden den. Máme pro Vás připravenou plachetnici, která se stane na jeden den zcela Vaše. Nemáte "řidičák na loď"? Ani to není překážkou. Lipenský pirát přeci umí i nemožné! 

Více informací o zážitku >>

Chcete si nezávazně vyzkoušet potápění, ale nechcete se kvůli tomu nikam vláčet? Máte vlastní bazén? Máme pro Vás řešení. Přijedeme k Vám domů i s veškerým potřebným vybavením a poskytneme Vám základní potápěčskou instruktáž ve Vašem bazénu. 

Více informací o zážitku >>

Pokud Vás láká potápění, ale nejste si jisti, zda Vás ihned po ponoření nepřepadne záchvat paniky či zda Vám například nebudou vadit změny tlaku, můžete si s námi potápění nejprve vyzkoušet touto formou zkušebního ponoru. 

Více informací o zážitku >>

Máte rádi vodu, koupání, opalování a hlavně pohodu? Lákají Vás plachetnice? Spojte tyto záliby do jednoho a vyzkoušejte Projížďku na plachetnici. Celodenní výlet na plachetnici pro Vás bude jedinečným zážitkem. 

Více informací o zážitku >>

Romantická projížďka na plachetnici oživí Váš vztah. Nevěříte? Každodenní stress, shon, povinnosti to jsou jasní zabijáci romantiky. Okořeňte svůj partnerský život něčím extra. Romantický den na plachetnici Vám v tom pomůže. 

Více informací o zážitku >>

Chcete si zkusit život námořníků? Jaké to asi je spát na jachtě za zvuků vln narážejících do trupu lodi? Hoďte, alespoň na jeden víkend, starosti všedních dní za hlavu. Užijte si s partnerem romantický víkend na jachtě. 

Více informací o zážitku >>

Pokud Vás baví potápění nebo byste si jej rádi vyzkoušeli, a pokud jej chcete ozvláštnit neobyčejným zážitkem, vyzkoušejte si historický skafandr! Vciťte se do kůže kapitána Nema a vyzkoušejte si, v jakém skafandru se potápěl on! 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>