Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz VÝLETY, POBYTY

VÝLETY, POBYTY

V této kategorii naleznete několik pobytových balíčků na horách, na samotě nebo v luxusním hotelu.
Připravily jsme pro Vás nabídku romantických zážitků z kterých si vybere opravdu každý, nejde o zážitky určené výhradně ženám. Většina zážitků je určena pro dva a umožní Vám prožít společně opravdu nezapomenutelný zážitek.
Chcete prožít romantické chvíle s Vaší partnerkou či partnerem? Skvělým dárkem jako je Romantický víkend na jachtě nebo Noc na zámku určitě nezklamete.
Neschází zde ani výlety za poznáním jako den v sedle koně či na výlet na neobvyklá místa v podobě exkurzí na letiště Praha nebo do Výcvikového střediska posádek letadel.
Zážitky pro každého.cz
jsou vhodné pro ženy, muže, rodiny s dětmi, partu přátel, seniory, prostě pro každého.


Den v sedle

3 509 Kč
Chcete zažít netradiční den? Milujete koně? Hledáte zážitek, který můžete prožít s partou kamarádů? Pak jste našli to pravé. Den v sedle je zážitek nejen pro jednotlivce, ale i pro celé skupiny přátel. Příjemný prožitek je zaručen. 

Více informací o zážitku >>

Boeing 737 je připraven. Sice ne k odletu, ale k exkurzi. Podívejte se s námi do neveřejné části letiště, kam mají přístup jen zaměstnanci. Poznejte jedno z největších dopravních letadel, Boeing 737, od kokpitu až po zavazadlový prostor. 

Více informací o zážitku >>

Exkurze do zákulisí mezinárodního letiště v Praze-Ruzyni Vám umožní nahlédnout do prostředí, kde se denně pohybují tisícovky cestujících ze všech koutů světa. Poznejte toto vzrušující místo z druhé strany! 

Více informací o zážitku >>

Nabízíme vám možnost nahlédnout do míst, kde se pro mnohé sen stává skutečností. Rádi vás přivítáme v prostorách výcvikového střediska posádek letadel. 

Více informací o zážitku >>

Noc na zámku

6 650 Kč
Překvapte svoji partnerku a prožijte nezapomenutelný víkend v zámeckém apartmá, budete se cítit jako v pohádce a rozhodně se Vám nebude chtít vrátit do reality. Prožijte starodávný luxus!!! 

Více informací o zážitku >>

Pravý kovboj nebo nespoutaný indián? Ochutnejte atmosféru divokého západu v nefalšované podobě. Víkend ve western stylu Vám okoření život nevšedními zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. 

Více informací o zážitku >>

Romantická projížďka na plachetnici oživí Váš vztah. Nevěříte? Každodenní stress, shon, povinnosti to jsou jasní zabijáci romantiky. Okořeňte svůj partnerský život něčím extra. Romantický den na plachetnici Vám v tom pomůže. 

Více informací o zážitku >>

Chcete si zkusit život námořníků? Jaké to asi je spát na jachtě za zvuků vln narážejících do trupu lodi? Hoďte, alespoň na jeden víkend, starosti všedních dní za hlavu. Užijte si s partnerem romantický víkend na jachtě. 

Více informací o zážitku >>

Segway

1 678 Kč
Seznamte se s tímto zábavným způsobem přepravy! Segway se hodí například na prohlídky města, protože Vám ušetří únavné chození, ale přesto se dostanete všude tam, kam byste došli pěšky. Můžete si na něm ale vyjet i jen tak do přírody. 

Více informací o zážitku >>

Chcete obdarovat někoho z Vašich blízkých či přátel, avšak nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál? Nezoufejte, máme vhodné řešení i pro Vás! Vyberte si z několika variant našich univerzálních dárkových certifikátů. 

Více informací o zážitku >>

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>