Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz HLAVOU V OBLACÍCH Závěsný kluzák - rogalo

Závěsný kluzák - rogalo

Závěsný kluzák - rogalo

Fotogalerie:

Závěsný kluzák - rogalo
Závěsný kluzák - rogalo
Závěsný kluzák - rogalo
Závěsný kluzák - rogalo
Kurz letu na rogalu neboli závěsném kluzáku Vám umožní zažít to, o čem snili již staří Římané – létat volně jako pták nad krajinou! Bez hluku motorů a bez žádného pohonu, na závěsném kluzáku budete jen Vy a vítr.

Závěsný kluzák, který je možná víc znám pod lidovým názvem rogalo, je křídlo, pod které se zavěsíte a pouze s pomocí větru, stoupavých vzdušných proudů a svých schopností se vznesete do vzduchu. Požadované schopnosti Vás naučí naši zkušení instruktoři, kteří mají se závěsným létáním víc jak patnáctiletou praxi. Pokud Vám to dobře půjde, můžete poletovat i několik hodin. Po absolvování lze volně pokračovat v novém krásném koníčku!

Jak probíhá zážitek Kurz závěsného létání?
Nejprve si vyberete jednu ze dvou variant kurzu:

Varianta I – kurz trvá 2-5 dní podle Vašeho času, Vašich pokroků a povětrnostních podmínek. Zahrnuje teoretickou výuku, potřebnou ke zvládnutí startu, rovného letu a přistání; zapůjčení vybavení. Praktická část obsahuje nácvik startu, přistání a rovného letu až do výšky 5m nad terénem. Po celou dobu letové činnosti na Vás bude dohlížet instruktor. Po letech následuje vyhodnocování, rozbor a doporučení pro případné odstranění chyb.

Varianta II – tento kurz trvá 6-8 dnů v závislosti na povětrnostních podmínkách. Zahrnuje teoretickou část pro lety ve výcvikové osnově LAA ZL- 3 a zapůjčení vybavení. Výuka obsahuje praktický nácvik letových cvičení, obsažených ve výcvikové osnově LAA ZL-3, instruktorské vedení po celou dobu letové činnosti, vyhodnocování jednotlivých letů, jejich rozbor a případná doporučení pro odstranění chyb.

Létáme především na závěsných kluzácích typu ZK-1A, ZK-1B /Dana/ a ZK-7 Atlas, které jsou osvědčené a schválené pro výcvik.

Závěsný kluzák - rogalo
Raná - Ústecký kraj
Kurz - Varianta I, 1 osoba
4 074 Kč

Kurz - Varianta II, 1 osoba
8 944 KčPodobné zážitky

Tandemový seskok padákem Tandemový seskok padákem
4 023 Kč
Paragliding - kurz Paragliding - kurz
3 539 Kč
Paragliding - tandem Paragliding - tandem
2 329 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>