Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg

Změna image

Změna image
Změna image je snem většiny žen. Pokud zatím jen sníte o krásném účesu, o skvěle upraveném make-upu, perfektním oblečení... zkrátka o celé nové dokonalé vizáži, pak čtěte dál. Pod taktovkou našich specialistů se změní Vaše image k nepoznání.

Image jak filmová hvězda? Nemusí to být už jen sen, každé ženě ukážeme jak být krásná. Náš tým odborníků Vás provede kompletní proměnou od hlavy až k patě. Po absolvování proměny image od nás se zvedne Vaše sebevědomí a ukážete všem, jaká kráska ve Vás byla ukryta.

Jak probíhá zážitek Změna image?
Odborní specialisté jsou pro Vás připraveni v moderním specializovaném studiu. Po vstupu do „říše snů“ se o Vás postará stylistka a kadeřník spolu s vizážistkou. Ti všichni Vás provedou kouzelným světem barev, odstínů a  prvotřídního stylu. Stylistka Vám pomůže s barevnou typologií Vašeho šatníku, pomůže Vám najít vhodné doplňky a přidá cenné rady, co koupit a co ne.  Šik moderní sestřih vlasů s vhodnou barvou není pro profesionálního kadeřníka problém a vizážistka Vám poradí s líčením do zaměstnání i na slavnostní příležitosti.

Na výběr máte z několika variant:

Změna image I (4 hodiny)
Změna image v základní variantě Vám nabízí barevnou typologii s individuálním poradenstvím, změnu účesu (stříhání, barvení, modelace), služby vizážistky (denní líčení, poradenství v péči o pleť) a úprava obočí. K celé proměně náleží ucelená fotodokumentace jako dárek a vzorník barev jen pro Vás.

Změna image II (5 hodin)
Prostřední varianta se dělí do dvou částí. První část obsahuje barevnou typologii a služby kadeřníka (stříhání, barvení, modelace) a úprava obočí. Druhá část Vám nabídne ucelenou lekci líčení spojenou s péčí o pleť a kompletní stylové poradenství spojené s vytvořením individuálních oděvních návrhů. Třešničkou na dortu Vám bude péče manikérky. K celé změně image náleží ucelená fotodokumentace jako dárek a vzorník barev jen pro Vás.

Změna image III - Speciál (7 hodin)
Varianta speciál je celková proměna od hlavy k patě a dělí se na tři části. První část obsahuje barevnou typologii, kadeřníka (stříhání, barvení, modelace) a úprava obočí, denní líčení a nechybí ani péče manikérky. Druhá část obsahuje stylové poradenství, lekci líčení a péče o pleť. Třetí částí je asistence při nákupech, kdy Vás stylistka doprovodí při nákupu nových modelů, doplňků a kosmetiky. Proměníte se opravdu od základů, kvůli časové náročnosti je dobré rozdělit Vaši speciální proměnu do dvou dnů. K celé proměně náleží ucelená fotodokumentace jako dárek a vzorník barev jen pro Vás.

Změna image
Praha
Varianta I, 1 osoba, 4 hodiny
6 766 Kč

Varianta II, 1 osoba, 5 hodiny
10 527 Kč

Varianta III, 1 osoba, 7 hodiny
14 046 KčPodobné zážitky

Univerzální certifikát Univerzální certifikát
1 525 Kč
Den s vizážistkou Den s vizážistkou
4 709 Kč
Změna životního stylu Změna životního stylu
2 975 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>