Adrenalinové dárky pro muže, relaxační dárky pro ženy, zážitky pro každého. Dárujte zážitek v podobě dárku.

http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/732304Akce_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/591894Header_01.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/312264Header_02.jpg http://www.zazitky-pro-kazdeho.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/563035Header_03.jpg
Zážitky pro každého.cz RELAX, POHODA Změna životního stylu

Změna životního stylu

Změna životního stylu
Cítíte se tak nějak nespokojeně? Špatná skladba jídelníčku, málo pohybu, to je jen základ špatného životního stylu. Řekněte dost! Pomůžeme Vám. Změna životního stylu není jen o změně vzhledu, ale o celkovém pohodě těla i duše.

Správný životní styl je v dnešní době často skloňované téma. Víte, co si pod jeho pojmem představit? Správný životní styl není jen o tom nosit velikost číslo 32, ale být i psychicky v pohodě, správně se stravovat, vyzařovat vnitřní pohodu na dálku. Do životního stylu patří celý dvaceti čtyř hodinový den. Chcete ho mít co nejlepší? Pak jste tady správně…

Jak probíhá zážitek Změna životního stylu?
Určitě nemusíte mít z ničeho strach. Se změnou životního stylu Vám pomůže vyškolený specialista. Prvním krokem ke změně životního stylu je posouzení Vaší tělesné kompozice pomocí specializovaného přístroje In Body. Přístroj vyhodnotí Vaši hmotnost, množství tukové tkáně, vodu v těle atd. Zpracuje je a spolu se specialistou Vám představí komplexní plán jak si zlepšit tělesnou kompozici. Druhým krokem budou barvičky. Vizážistka Vám poradí jak díky barvám vypadat mladší, zdravější a zářivější.

Změnu životního stylu Vám nabízíme ve dvou variantách:

Změna životního stylu I (1,5 hodiny)
Začnete analýzou tělesné kompozice pomocí moderního přístroje In Body. Podle výsledků Vám specialista doporučí úpravu stravu a cvičení tak, abyste dosáhly Vašich cílů při formování postavy. Pokračovat budete barevnou typologií, kde Vám vizážistka poradí jaká paleta barev Vás udělá mladší, zdravější a zářivější.

Změna životního stylu II (3 hodiny)
Tato varianta obsahuje taktéž analýzu tělesné kompozice a barevnou typologii. Navíc jsou pro Vás připraveny služby stylistky. Ta Vám pomůže s analýzou stávajícího šatníku a doporučí tipy co nového koupit, vytvoří Vám 5 individuálních oděvních návrhů a poradí s pravidly oblékání.

Změna životního stylu
Praha
Varianta I, 1,5 hodiny, 1 osoba
2 974 Kč

Varianta II, 3 hodiny, 1 osoba
5 031 KčPodobné zážitky

Univerzální certifikát Univerzální certifikát
1 525 Kč
Změna image Změna image
6 766 Kč
Den s vizážistkou Den s vizážistkou
4 709 Kč

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Využijte služeb naší zákaznické linky +420 606 756 616. Jsme Vám k dispozici každý den od 8:00 - 18:00.

PŘEKVAPTE SVÉ BLÍZKÉ

Zdarma osobně předáme zásilku obdarovanému za Vás a tím zvýšíme jeho překvapení. Více >>

DOKUMENTACE ZÁŽITKU

Podělte se s přáteli o Váš zážitek. Vytvoříme Vám DVD a FOTO dokumentaci z celé akce.

FIREMNÍ AKCE

Sestavíme pro Vás na přání den plný adrenalinových zážitků, včetně dopravy na místo. Více >>